Vitaj, hosť. prosím Prihlás sa alebo Registruj sa. 23. Jan 2020 - 05:54
Hlavná stránka Hlavná stránka Pomoc Pomoc Hľadať Hľadať Členovia Členovia Prihlás sa Prihlás sa Registruj sa Registruj sa

Basketland Forum
   Slovenské súťaže
   SBLiga

Rôzne
« Predošlá téma | Nasledujúca téma »
Stránky: 1 ... 32 33 34  Odpoveď Odpoveď Informácia o odpovedi Informácia o odpovedi Pošli správu Pošli správu Tlač Tlač
   Autor  Téma: Rôzne  (Čítané 34481 krát)
Petter23
Senior

Ukáž profil

Správ: 269
Re: Rôzne
« Odpoveď #495 : 19. Dec 2019 - 08:27 »
Citácia k odpovedi Citácia k odpovedi Uprav Uprav

on 19. Dec 2019 - 08:10, Spalding wrote:

To je maslo Mičudu a celého vedenia okola basketbalu, že takýto prenos nevedia zabazpečiť

Micuda ma svoje teple miestecko a tak mu to vyhovuje. Pred a po kazdej sezone povie par svojich naucenych fraz o tom aka je skoda ze je zas neparny pocet druzstiev, ze ocenuje vyrovnanost ligy, nieco na temu povoleneho poctu slovakov a ideme dalej...  

Progres pre mna nulovy. Nic prelomove, nove nebadat... pre mna je to to iste co to bolo pred 5 alebo kludne 10 rokmi.

IP: Aktívne

Sonique+
Junior
**

YaBB 1G - SP1 je výborné!

Ukáž profil

Správ: 61
« Odpoveď #496 : 19. Dec 2019 - 18:29 »

on 18. Dec 2019 - 22:17, ESO wrote:

huste sa predviedlo a stream bol nepozerateľný

A ja, že včera bol problém s netom u mňa.  Grin Grin Roll Eyes

IP: Aktívne « Posledná zmena: 19. Dec 2019 - 18:31 od Sonique+ »

juraj11
Senior

Ukáž profil

Správ: 306
« Odpoveď #497 : 28. Dec 2019 - 14:37 »

KOMÁRNO A LEVICE PROTI NEGATIVNÍM ŠŇŮRÁM 🇸🇰

Plno nábojů má 19. kolo SBL - Slovenská Basketbalová Liga, jehož tři utkání jsou na programu v sobotu (start všech v 18h), dohrávka mezi Basketbalový klub Inter Bratislava a BK Iskra Svit se odehraje v Bratislavě v pondělí.  

🏀 Velmi pikantní duel čeká nového rozehrávače BKM Lučenec Nenada Miloševiče, který si premiéru v dresu nového zaměstnavatele odbyde proti bývalým spoluhráčům z MBK Rieker COM-therm Komárno. 👇

Obuvníci pokračují v doplňování kádru a na post pivot přivedli bývalého slovinského reprezentanta Igora Tratnika. 🇸🇮 Ten by rád restartoval svou kariéru, neboť v dosavadním průběhu sezony hrál pouze druhou slovinskou ligu s průměrem 19 bodů a 6 doskoků na utkání. Favoritem zápasu je samozřejmě domácí Lučenec, Komárno prohrálo sedmkrát v řadě a je poslední.

🏀 PDBASKET bude hájit téměř šestiletou domácí neporazitelnost proti Patrioti Levice. Přesněji v tomto derby v Niké aréně Prievidza vyhrála sedmnáctkrát za sebou. Kompletní Patrioti by samozřejmě rádi zlomili prokletí a svým způsobem jim hraje do karet situace v Prievidzi. Podle dobře informovaného zdroje naší redakce mají domácí finanční 💶 problémy a není jisté, v jaké sestavě nastoupí. Buď jak buď, jedná se o šlágr kola - hrát bude čtvrtý se třetím.

🏀 Sobotní program uzavře utkání mezi BK Slávia Žilina a BK 04 AC LB Spišská Nová Ves, v němž je favoritem domácí Žilina. Hosté nemohou podle pravidel SBL nasadit lídra 🇺🇸 Nottage (trest za nepřijetí na All Star Game), takže export bodů zpět na Spiš se dá očekávat jen velmi těžko.  

Foto: basketliga.sk

ben
Veterán

Ukáž profil

Správ: 1089
« Odpoveď #498 : 04. Jan 2020 - 10:41 »

V závere minulého roka sa vraj udial zápas o stoličku šéfa rozhodcov alebo niečo také.Nenašiel som žiadne informácie ani na stránke rozhodcov/aj ZBR/ len to ,že novým šéfom je Gabara. On je zodpovedný za delegovanie rozhodcov a výsledok jeho práce vidíme na palubovkách /podľa mňa oveľa slabšie výkony ako vlani / zloženie trojíc je chaotické a spolupráca rozhodcov alibistická. Ak som za niečo platený tak to mám robiť poriadne a nie podľa toho ako sa vyspím.Čo si o tom myslíte Huh  Grin Grin Grin

delaware
Veterán

Ukáž profil

Správ: 733
« Odpoveď #499 : 14. Jan 2020 - 09:56 »

on 04. Jan 2020 - 10:41, ben wrote:
V závere minulého roka sa vraj udial zápas o stoličku šéfa rozhodcov alebo niečo také.Nenašiel som žiadne informácie ani na stránke rozhodcov/aj ZBR/ len to ,že novým šéfom je Gabara. On je zodpovedný za delegovanie rozhodcov a výsledok jeho práce vidíme na palubovkách /podľa mňa oveľa slabšie výkony ako vlani / zloženie trojíc je chaotické a spolupráca rozhodcov alibistická. Ak som za niečo platený tak to mám robiť poriadne a nie podľa toho ako sa vyspím.Čo si o tom myslíte Huh  Grin Grin Grin

Nebol to zápas o šéfa rozhodcov, ale taký dosť trápny pokus o oživenie ZBR, ktoré pred niekoľkými rokmi zastrešovalo rozhodcov pod vedením Dušana Hricišina. Z nejakého zvláštneho dôvodu sa VV SBA rozhodol, že by bolo lepšie, aby rozhodcovia fungovali mimo SBA a to pod ZBR, ktoré však asi od roku 2015 nevykonávalo žiadnu činnosť. Na VZ ZBR sa mal zvoliť nový prezident. Voľby jednoznačne vyhral Gabara a to je asi tak jediný výsledok tohto VZ ZBR. Rozhodcovia naďalej ostávajú pod SBA v rámci KR SBA a ZBR pôjde asi do likvidácie, lebo jeho existencia je zbytočná.

delaware
Veterán

Ukáž profil

« Odpoveď #500 : 14. Jan 2020 - 10:01 »

Delegácie pre extraligu nerobí Gabara, ale bývalý rozhodca Hlinka. Extraligový zbor tvorí myslím 35 ľudí a pri delegáciách treba brať do úvahy delegácie FIBA a ospravedlnenia rozhodcov z pracovných alebo zdravotných dôvodov a môžu tam byť ešte aj disciplinárne dôvody, takže nie vždy je na príslušné kolo plný počet rozhodcov. Čo sa týka výkonov, na to môže mať každý svoj názor. Lepších rozhodcov však momentálne nemáme, tak si na to treba zvyknúť. Kluby vedia, ako majú postupovať, ak sa im výkon rozhodcov nepozdáva a môžu využiť aj vetácie...

delaware
Veterán

Ukáž profil

« Odpoveď #501 : 14. Jan 2020 - 10:06 »

osobne si myslím, že mužská aj ženská extraliga sú tak slabučké súťaže, že výkony rozhodcov sú takmer nepodstatné. Keď sa píska úzkostlivo tak je zle, keď sa pripustí viac kontaktná hra, tak je ešte horšie. koľko vyslovene zlých rozhodnutí urobia rozhodcovia v zápase? podľa mňa tak max.3. A koľko zlých rozhodnutí urobia v zápase hráči a tréneri? Nepomerne viac ako rozhodcovia.

ben
Veterán

Ukáž profil

Správ: 1089
« Odpoveď #502 : 14. Jan 2020 - 16:50 »

Takto si ja predstavujem debatu o problémoch,ktoré majú vplyv na basketbal na Slovensku. Grin Grin Grin

detbas
Veterán

Lučenec je späť!

ESO LC

Ukáž profil WWW

Správ: 3091
« Odpoveď #503 : 20. Jan 2020 - 08:28 »

https://www.basketliga.sk/sk/spravy/novinky/21-europa/4976-eur%C3%B3pske -poh%C3%A1re-ako-motiv%C3%A1cia-pre-majstra-a-v%C3%AD%C5%A5aza-slovensk% C3%A9ho-poh%C3%A1ra

Konečne nejaká podpora pre kluby, ktoré budú chcieť hrať európske poháre.

detbas
Veterán

Lučenec je späť!

ESO LC

Ukáž profil WWW

Správ: 3091
« Odpoveď #504 : 21. Jan 2020 - 07:12 »

https://basket.zoznam.sk/doc/34727/v-spanielsku-debutoval-dalsi-slovak-v -drese-euroligovej-valencie

Veľká vec pre náš basketbal a myslím si, že by mal byť pozvaný ihneď do repre. Pochybujem, že niektorí reprezentanti z našej ligy sú lepší.

magellan
Veterán

Ukáž profil

Správ: 2138
« Odpoveď #505 : 21. Jan 2020 - 23:19 »

on 21. Jan 2020 - 07:12, detbas wrote:
https://basket.zoznam.sk/doc/34727/v-spanielsku-debutoval-dalsi -slovak-v-drese-euroligovej-valencie

Veľká vec pre náš basketbal a myslím si, že by mal byť pozvaný ihneď do repre. Pochybujem, že niektorí reprezentanti z našej ligy sú lepší.

A ak ho Valencia dá na súpisku, tak v nedeľu nastúpi proti Brodzianskemu(Obradoiro).

Stránky: 1 ... 32 33 34  Odpoveď Odpoveď Informácia o odpovedi Informácia o odpovedi Pošli správu Pošli správu Tlač Tlač

« Predošlá téma | Nasledujúca téma »