Vitaj, hosť. prosím Prihlás sa alebo Registruj sa. 19. Okt 2019 - 05:48
Hlavná stránka Hlavná stránka Pomoc Pomoc Hľadať Hľadať Členovia Členovia Prihlás sa Prihlás sa Registruj sa Registruj sa

Basketland Forum
   Slovenské súťaže
   SBLiga

BK Inter 2019/2020
« Žiadna téma | Nasledujúca téma »
Stránky: 1 ... 8 9 10  Odpoveď Odpoveď Informácia o odpovedi Informácia o odpovedi Pošli správu Pošli správu Tlač Tlač
   Autor  Téma: BK Inter 2019/2020  (Čítané 8676 krát)
Yogi
Senior

Ukáž profil

Správ: 290
Re: BK Inter 2019/2020
« Odpoveď #135 : 15. Okt 2019 - 20:32 »
Citácia k odpovedi Citácia k odpovedi Uprav Uprav

A že prestupová bomba .
   Grin

Panebože,už keď priemerny Korner, ktory môže hrať tak maximalne v Prievidzi, ide nejakym spôsobom skusit stastie do Česka, a vrati sa rychlejsie ako by sa dalo čakať, je prestupova bomba, tak amen.  

IP: Aktívne « Posledná zmena: 15. Okt 2019 - 20:33 od Yogi »

Miro
Plnohodnotný člen

BC Prievidza

Ukáž profil

Správ: 246
« Odpoveď #136 : 15. Okt 2019 - 22:17 »

Vsetko je to o peniazoch, netreba sa mu cudovat, Inter mu dal ponuku vyrazne lepsiu, ako mal v Brne a Inter je v uzkych. Zranenych maju podkosovych hracov Cekovskeho aj Fuseka, takze je to logicke vyssia bere...

IP: Aktívne

magellan
Veterán

YaBB 1G - SP1 je výborné!

Ukáž profil

Správ: 2135
« Odpoveď #137 : 16. Okt 2019 - 00:29 »

Korner mal v tých troch zápasoch v Brne celkom dobré čísla, lenže doposiaľ žiadnu výhru. A ani s ambíciami do budúcnosti to s Brnom nevyzerá na selanku. A preto podľa mňa správne zareagoval na ponuku Interu. Tak by postupoval každý logicky mysliaci hráč. Položil to na misky váh a rozhodol sa, že než sa s dobrými číslami motať na chvoste českej ligy, je lepšie čeliť v Interi väčšej konkurencii, možno s horšími štatistikami, ale s možnosťou zahrať si pohárovú súťaž a ešte k tomu určite aj za väčšie peniaze.

shlomo
Senior

Ukáž profil

Správ: 410
« Odpoveď #138 : 16. Okt 2019 - 07:41 »

on 15. Okt 2019 - 20:08, mymind wrote:

pre toto, citujem
Körner o odchode z Prievidze: "Potreboval som novú výzvu, Brno mi ju ponúka"
Mali ste ponuku aj na pokračovanie v Prievidzi?
„Záujem bol, riešili sme to už cez semifinále. Dlho sa to naťahovalo, mal som prioritu hľadať niečo mimo Slovenska. S Prievidzou sme boli naďalej v kontakte, nakoniec som aj chcel ostať, ale nedohodli sme sa na maličkostiach a banálnostiach. Potom som povedal, že budem čakať radšej ešte na zahraničie.“

takže v skratke, áno, podľa mňa je to klaun (ak ty máš iný názor, neberiem ti ho)... dlhé roky dúfal, že sa dostane do zahraničia a keď to príde, po troch zápasoch sa poberie (pritom v tej lige mohol ovela výraznejšie rásť, oproti našej lige a pár európskych zápasoch) Smiley

presne tak, je to šašo, potvrdil, že jedine čo ho zaujíma sú peniaze.. tie recicky okolo je len balast a obkecavanie..  
je to precenovany hrac

Shlomo
delaware
Veterán

Ukáž profil

Správ: 703
« Odpoveď #139 : 16. Okt 2019 - 10:30 »

on 16. Okt 2019 - 00:29, magellan wrote:
Korner mal v tých troch zápasoch v Brne celkom dobré čísla, lenže doposiaľ žiadnu výhru. A ani s ambíciami do budúcnosti to s Brnom nevyzerá na selanku. A preto podľa mňa správne zareagoval na ponuku Interu. Tak by postupoval každý logicky mysliaci hráč. Položil to na misky váh a rozhodol sa, že než sa s dobrými číslami motať na chvoste českej ligy, je lepšie čeliť v Interi väčšej konkurencii, možno s horšími štatistikami, ale s možnosťou zahrať si pohárovú súťaž a ešte k tomu určite aj za väčšie peniaze.

presne tak, ak sa mu vydaria zápasy vo fiba cupe, tak sa môže posunúť aj do lepšieho tímu ako je inter alebo brno. tým, že vypadli fusek a čekovský, bude dostávať asi dosť vysokú minutáž v zápasoch. no však uvidíme, ako sa mu bude dariť...

basketballv
Veterán

Levice

Ukáž profil WWW

Správ: 567
« Odpoveď #140 : 17. Okt 2019 - 07:48 »

on 16. Okt 2019 - 10:30, delaware wrote:

presne tak, ak sa mu vydaria zápasy vo fiba cupe, tak sa môže posunúť aj do lepšieho tímu ako je inter alebo brno. tým, že vypadli fusek a čekovský, bude dostávať asi dosť vysokú minutáž v zápasoch. no však uvidíme, ako sa mu bude dariť...

V sezóne 2016/17 odohral vo fiba cupe 12 zápasov. 10b 3d na zápas. A posunul sa do Košíc.

Petter23
Senior

Ukáž profil

Správ: 264
« Odpoveď #141 : 17. Okt 2019 - 09:02 »

on 15. Okt 2019 - 20:08, mymind wrote:

pre toto, citujem
Körner o odchode z Prievidze: "Potreboval som novú výzvu, Brno mi ju ponúka"
Mali ste ponuku aj na pokračovanie v Prievidzi?
„Záujem bol, riešili sme to už cez semifinále. Dlho sa to naťahovalo, mal som prioritu hľadať niečo mimo Slovenska. S Prievidzou sme boli naďalej v kontakte, nakoniec som aj chcel ostať, ale nedohodli sme sa na maličkostiach a banálnostiach. Potom som povedal, že budem čakať radšej ešte na zahraničie.“

takže v skratke, áno, podľa mňa je to klaun (ak ty máš iný názor, neberiem ti ho)... dlhé roky dúfal, že sa dostane do zahraničia a keď to príde, po troch zápasoch sa poberie (pritom v tej lige mohol ovela výraznejšie rásť, oproti našej lige a pár európskych zápasoch) Smiley

Pravdupovediac tiez si myslim ze tu ide len a len o peniaze. Tie ostatne taraniny okolo toho prekukne uz asi ozaj kazdy... a vyzdvihnutie poharovej europy je tiez len vacsne sa opakajuca pesnicka kazdeho hraca ktory zmeni klub v ramci slovenskej ligy. Este zabavnejsie je to v pripade ked to spomenu hraci ktori idu do klubu ktory hra napriklad alpsko adriaticky pohar koho uz absolutne nikoho nezaujima. Nuz ale nech si splni ten senSmiley  

Z kratkodobeho hladiska bude Kornerovo rozhodnutie asi dobre, on najlepsie vie kolko mu ponukli bubakov. K tomu ziska aj titul, akurat cisla nebude mat pri tolkej konkurencii az tak dobre na ake bol zvyknuty... na druhej strane v Brne mohol vynikat, mat vyborne cisla a podstatne vacsiu sancu sa posunut minimalne v ramci ceska vyssie.  

mymind
Veterán

Ukáž profil

Správ: 654
« Odpoveď #142 : 17. Okt 2019 - 09:27 »

on 17. Okt 2019 - 09:02, Petter23 wrote:

Pravdupovediac tiez si myslim ze tu ide len a len o peniaze. Tie ostatne taraniny okolo toho prekukne uz asi ozaj kazdy... a vyzdvihnutie poharovej europy je tiez len vacsne sa opakajuca pesnicka kazdeho hraca ktory zmeni klub v ramci slovenskej ligy. Este zabavnejsie je to v pripade ked to spomenu hraci ktori idu do klubu ktory hra napriklad alpsko adriaticky pohar koho uz absolutne nikoho nezaujima. Nuz ale nech si splni ten senSmiley  

Z kratkodobeho hladiska bude Kornerovo rozhodnutie asi dobre, on najlepsie vie kolko mu ponukli bubakov. K tomu ziska aj titul, akurat cisla nebude mat pri tolkej konkurencii az tak dobre na ake bol zvyknuty... na druhej strane v Brne mohol vynikat, mat vyborne cisla a podstatne vacsiu sancu sa posunut minimalne v ramci ceska vyssie.  

Presne... ak si niekto myslí, že sa vďaka pár zápasoch v európe posunie zo zaprdeného interu do lepších klubov, nech zabudne (to by tam musel priemer 25b-10d). Veď slovenské kluby nikoho nezaujímajú a majú reputáciu spodiny európy.
Veď aj v hokeji je to tak, že z Česka sa kludne moze hrac dostat do nhl, zo slovenska jedine do ceska...

IP: Aktívne « Posledná zmena: 17. Okt 2019 - 09:27 od mymind »

ben
Veterán

Ukáž profil

Správ: 1071
« Odpoveď #143 : 17. Okt 2019 - 10:21 »

Inter mi nie je vôbec sympatický ale ani Handlová nevonia levandulou Grin Grin Grin

mymind
Veterán

Ukáž profil

« Odpoveď #144 : 17. Okt 2019 - 10:23 »

on 17. Okt 2019 - 10:21, ben wrote:
Inter mi nie je vôbec sympatický ale ani Handlová nevonia levandulou Grin Grin Grin

a čo to má s touto témou?

ben
Veterán

Ukáž profil

« Odpoveď #145 : 17. Okt 2019 - 11:23 »

a čo má Inter s prdením ? Grin Grin Grin

mymind
Veterán

Ukáž profil

« Odpoveď #146 : 17. Okt 2019 - 12:52 »

on 17. Okt 2019 - 11:23, ben wrote:
a čo má Inter s prdením ? Grin Grin Grin

zjavne viac ako ty s inteligenciou Smiley

ben
Veterán

Ukáž profil

« Odpoveď #147 : 17. Okt 2019 - 13:47 »

ale v Handlovej je menšia hala a oveľa viac inteligentov hlavne na zápasoch,ktorí tiež prdia ? fuj inteligenti  Grin Grin Grin

koco
Veterán

Ukáž profil

Správ: 3279
« Odpoveď #148 : 18. Okt 2019 - 10:47 »

Krátko po príchode Richarda Körnera získal Inter Bratislava ďalšieho podkošového hráča. Úradujúci majster Slovenska angažoval 28-ročného chorvátskeho pivota Domagoja Bubala. S rodákom z bosenského Mostaru sa žlto-čierni dohodli na trojmesačnom účinkovaní s možnosťou opcie.

Situácia, keď sa v krátkom časovom úseku zranili Interu pivoti Michael Fusek a Michal Čekovský a stroskotal príchod talentovaného Chorváta Nika Slavicu, je dobre známa. Bubalo by mal teda klubu z Pasienkov pomôcť v tejto neľahkej situácii, ktorá ho postihla krátko pred štartom vo FIBA Europe Cupe. Výhodou je, že 212 cm vysoký center má skúsenosti z pohárovej Európy, predstavil sa v Lige majstrov, FIBA Europe Cupe, už nejestvujúcom FIBA Euro Challenge či kvalitnej nadnárodnej Jadranskej lige.

Novú akvizíciu predstavil generálny manažér Michal Ondruš: „Nakoniec sme doplnili káder o klasického centra, ktorý by mal zaplátať dieru po našich zranených pivotoch Fusekovi a Čekovskom. S Domagojom Bubalom sme sa dohodli na trojmesačnej spolupráci s prípadnou opciou do konca sezóny. Čaká nás nabitý program a fyzicky vyspelí súperi. Preto bolo potrebné doplniť do nášho hráčskeho kádra centimetre a kilogramy. Veríme, že nás zranenia budú už obchádzať a bude možné stabilizovať mančaft.“

Bubalo mal pôvode stráviť aktuálny ročník na Taiwane v drese Formosa Dreamers. Ten minulý odohral za Dinamo Tbilisi a v Gruzínsku bol vyhlásený za najlepšieho pivota. Predtým pôsobil v estónskej Raple, gréckom Iraklise Solún, estónskom Parnu, litovskom Šiauliai, počas ročníka 2015/16 okúsil nemeckú Bundesligu ako hráč Bayreuthu. V Chorvátsku hrával za KK Zadar, Jolly Šibenik a s KK Záhreb získal v roku 2011 chorvátsky majstrovský titul, jediný v histórii klubu. Profesionálnu kariéru odštartoval v roku 2008 ako hráč bosenského KK Široki. Ako mládežnícky reprezentant hral za Chorvátsko na viacerých vrcholných podujatiach. V roku 2009 na majstrovstvách sveta do 19 rokov získal bronz.
Zdroj: BK Inter  

Nič nie je nemožné, ale ani samozrejmé....
Pippen
Veterán

Chicago Bulls!!! Let s Go!

Ukáž profil

Správ: 505
« Odpoveď #149 : 18. Okt 2019 - 15:52 »

Ceko je asi aj rad ze je zraneny kedze je u vas dost nespokojny zo vsetkym a asi si bucha hlavu ze vobec prestupoval.Nam by sa zas hodil nevadi škoda nech sa vyzdravie a buducu sezonu ho cakame v HA ak nie este tuto  Cheesy

Pippen-Jordan...Dream team Bulls.
Stránky: 1 ... 8 9 10  Odpoveď Odpoveď Informácia o odpovedi Informácia o odpovedi Pošli správu Pošli správu Tlač Tlač

« Žiadna téma | Nasledujúca téma »