Vitaj, hosť. prosím Prihlás sa alebo Registruj sa. 19. Okt 2019 - 05:48
Hlavná stránka Hlavná stránka Pomoc Pomoc Hľadať Hľadať Členovia Členovia Prihlás sa Prihlás sa Registruj sa Registruj sa



   Basketland Forum
   Mládežnícke súťaže
   Kadetky

   Vyžrebovanie
« Žiadna téma | Nasledujúca téma »
Stránky: 1  Odpoveď Odpoveď Informácia o odpovedi Informácia o odpovedi Pošli správu Pošli správu Tlač Tlač
   Autor  Téma: Vyžrebovanie  (Čítané 2004 krát)
Forum Admin
Administrátor
*****







Ukáž profil WWW Email

Správ: 152
Vyžrebovanie
« : 10. Jan 2007 - 14:32 »
Citácia k odpovedi Citácia k odpovedi Uprav Uprav

Vyžrebovanie kadetiek
Vyžrebovanie súťaže: DL Kadetky 2006/2007
 
Základná časť  
13.1.2007  
1. Lokomotíva Žilina - ŠŠK Budatín Žilina  
2. AŠK Slávia Trnava - ŠBK Lúky Bratislava  
3. ŠBK Junior Levice - MBK Ružomberok  
4. ŠKM Stará Ľubovňa - ŽBK Poprad  
5. Viktoria PČSP Košice - Cassovia Košice  
6. UMB B.Bystrica "C" - UMB B.Bystrica "A"  
20.1.2007 , 21.1.2007  
7. Lokomotíva Žilina - UMB B.Bystrica "C" , 13. Lokomotíva Žilina - UMB B.Bystrica "A"
8. ŠŠK Budatín Žilina - UMB B.Bystrica "A" , 14. ŠŠK Budatín Žilina - UMB B.Bystrica "C"
9. AŠK Slávia Trnava - Viktoria PČSP Košice , 15. AŠK Slávia Trnava - Cassovia Košice
10. ŠBK Lúky Bratislava - Cassovia Košice , 16. ŠBK Lúky Bratislava - Viktoria PČSP Košice
11. ŠBK Junior Levice - ŠKM Stará Ľubovňa , 17. ŠBK Junior Levice - ŽBK Poprad
12. MBK Ružomberok - ŽBK Poprad , 18. MBK Ružomberok - ŠKM Stará Ľubovňa
27.1.2007 , 28.1.2007  
19. UMB B.Bystrica "C" - ŠKM Stará Ľubovňa , 25. UMB B.Bystrica "C" - ŽBK Poprad
20. UMB B.Bystrica "A" - ŽBK Poprad , 26. UMB B.Bystrica "A" - ŠKM Stará Ľubovňa
21. Viktoria PČSP Košice - ŠBK Junior Levice , 27. Viktoria PČSP Košice - MBK Ružomberok
22. Cassovia Košice - MBK Ružomberok , 28. Cassovia Košice - ŠBK Junior Levice
23. Lokomotíva Žilina - AŠK Slávia Trnava , 29. Lokomotíva Žilina - ŠBK Lúky Bratislava
24. ŠŠK Budatín Žilina - ŠBK Lúky Bratislava , 30. ŠŠK Budatín Žilina - AŠK Slávia Trnava
10.2.2007 , 11.2.2007  
31. AŠK Slávia Trnava - UMB B.Bystrica "C" , 37. AŠK Slávia Trnava - UMB B.Bystrica "A"
32. ŠBK Lúky Bratislava - UMB B.Bystrica "A" , 38. ŠBK Lúky Bratislava - UMB B.Bystrica "C"
33. ŠBK Junior Levice - Lokomotíva Žilina , 39. ŠBK Junior Levice - ŠŠK Budatín Žilina
34. MBK Ružomberok - ŠŠK Budatín Žilina , 40. MBK Ružomberok - Lokomotíva Žilina
35. ŠKM Stará Ľubovňa - Viktoria PČSP Košice , 41. ŠKM Stará Ľubovňa - Cassovia Košice
36. ŽBK Poprad - Cassovia Košice , 42. ŽBK Poprad - Viktoria PČSP Košice
17.2.2007 , 18.2.2007  
43. UMB B.Bystrica "C" - Viktoria PČSP Košice , 49. UMB B.Bystrica "C" - Cassovia Košice
44. UMB B.Bystrica "A" - Cassovia Košice , 50. UMB B.Bystrica "A" - Viktoria PČSP Košice
45. Lokomotíva Žilina - ŠKM Stará Ľubovňa , 51. Lokomotíva Žilina - ŽBK Poprad
46. ŠŠK Budatín Žilina - ŽBK Poprad , 52. ŠŠK Budatín Žilina - ŠKM Stará Ľubovňa
47. AŠK Slávia Trnava - ŠBK Junior Levice , 53. AŠK Slávia Trnava - MBK Ružomberok
48. ŠBK Lúky Bratislava - MBK Ružomberok , 54. ŠBK Lúky Bratislava - ŠBK Junior Levice
3.3.2007 , 4.3.2007  
55. ŠBK Junior Levice - UMB B.Bystrica "C" , 61. ŠBK Junior Levice - UMB B.Bystrica "A"
56. MBK Ružomberok - UMB B.Bystrica "A" , 62. MBK Ružomberok - UMB B.Bystrica "C"
57. ŠKM Stará Ľubovňa - AŠK Slávia Trnava , 63. ŠKM Stará Ľubovňa - ŠBK Lúky Bratislava
58. ŽBK Poprad - ŠBK Lúky Bratislava , 64. ŽBK Poprad - AŠK Slávia Trnava
59. Viktoria PČSP Košice - Lokomotíva Žilina , 65. Viktoria PČSP Košice - ŠŠK Budatín Žilina
60. Cassovia Košice - ŠŠK Budatín Žilina , 66. Cassovia Košice - Lokomotíva Žilina
 

IP: Aktívne

Forum Admin
Administrátor
*****







Ukáž profil WWW Email

Správ: 152
Re: Vyžrebovanie
« Odpoveď #1 : 10. Jan 2007 - 14:33 »
Citácia k odpovedi Citácia k odpovedi Uprav Uprav

Vyžrebovanie súťaže: DL Kadetky 2006/2007
-  
Odvetná časť  
10.3.2007 -  
67. ŠŠK Budatín Žilina - Lokomotíva Žilina ,  
68. ŠBK Lúky Bratislava AŠK Slávia Trnava ,  
69. MBK Ružomberok - ŠBK Junior Levice ,  
70. ŽBK Poprad - ŠKM Stará Ľubovňa ,  
71. Cassovia Košice - Viktoria PČSP Košice  
72. UMB B.Bystrica "A" - UMB B.Bystrica "C" ,  
17.3.2007 - , 18.3.2007  
73. UMB B.Bystrica "A" - Lokomotíva Žilina , 79. UMB B.Bystrica "C" - Lokomotíva Žilina
74. UMB B.Bystrica "C" - ŠŠK Budatín Žilina , 80. UMB B.Bystrica "A" - ŠŠK Budatín Žilina
75. Cassovia Košice - AŠK Slávia Trnava , 81. Viktoria PČSP Košice - AŠK Slávia Trnava
76. Viktoria PČSP Košice - ŠBK Lúky Bratislava , 82. Cassovia Košice - ŠBK Lúky Bratislava
77. ŽBK Poprad - ŠBK Junior Levice , 83. ŠKM Stará Ľubovňa - ŠBK Junior Levice
78. ŠKM Stará Ľubovňa - MBK Ružomberok , 84. ŽBK Poprad - MBK Ružomberok
31.3.2007 - , 1.4.2007  
85. ŽBK Poprad - UMB B.Bystrica "C" , 91. ŠKM Stará Ľubovňa - UMB B.Bystrica "C"
86. ŠKM Stará Ľubovňa - UMB B.Bystrica "A" , 92. ŽBK Poprad - UMB B.Bystrica "A"
87. MBK Ružomberok - Viktoria PČSP Košice , 93. ŠBK Junior Levice - Viktoria PČSP Košice
88. ŠBK Junior Levice - Cassovia Košice , 94. MBK Ružomberok - Cassovia Košice
89. ŠBK Lúky Bratislava - Lokomotíva Žilina , 95. AŠK Slávia Trnava - Lokomotíva Žilina
90. AŠK Slávia Trnava - ŠŠK Budatín Žilina , 96. ŠBK Lúky Bratislava - ŠŠK Budatín Žilina
14.4.2007 - , 15.4.2007  
97. UMB B.Bystrica "A" - AŠK Slávia Trnava , 103. UMB B.Bystrica "C" - AŠK Slávia Trnava
98. UMB B.Bystrica "C" - ŠBK Lúky Bratislava , 104. UMB B.Bystrica "A" - ŠBK Lúky Bratislava
99. ŠŠK Budatín Žilina - ŠBK Junior Levice , 105. Lokomotíva Žilina - ŠBK Junior Levice
100. Lokomotíva Žilina - MBK Ružomberok , 106. ŠŠK Budatín Žilina - MBK Ružomberok
101. Cassovia Košice - ŠKM Stará Ľubovňa , 107. Viktoria PČSP Košice - ŠKM Stará Ľubovňa
102. Viktoria PČSP Košice - ŽBK Poprad , 108. Cassovia Košice - ŽBK Poprad
21.4.2007 - , 22.4.2007  
109. Cassovia Košice - UMB B.Bystrica "C" , 115. Viktoria PČSP Košice - UMB B.Bystrica "C"
110. Viktoria PČSP Košice - UMB B.Bystrica "A" , 116. Cassovia Košice - UMB B.Bystrica "A"
111. ŽBK Poprad - Lokomotíva Žilina , 117. ŠKM Stará Ľubovňa - Lokomotíva Žilina
112. ŠKM Stará Ľubovňa - ŠŠK Budatín Žilina , 118. ŽBK Poprad - ŠŠK Budatín Žilina
113. MBK Ružomberok - AŠK Slávia Trnava , 119. ŠBK Junior Levice - AŠK Slávia Trnava
114. ŠBK Junior Levice - ŠBK Lúky Bratislava , 120. MBK Ružomberok - ŠBK Lúky Bratislava
28.4.2007 - , 29.4.2007  
121. UMB B.Bystrica "A" - ŠBK Junior Levice , 127. UMB B.Bystrica "C" - ŠBK Junior Levice
122. UMB B.Bystrica "C" - MBK Ružomberok , 128. UMB B.Bystrica "A" - MBK Ružomberok
123. ŠBK Lúky Bratislava - ŠKM Stará Ľubovňa , 129. AŠK Slávia Trnava - ŠKM Stará Ľubovňa
124. AŠK Slávia Trnava - ŽBK Poprad , 130. ŠBK Lúky Bratislava - ŽBK Poprad
125. ŠŠK Budatín Žilina - Viktoria PČSP Košice , 131. Lokomotíva Žilina - Viktoria PČSP Košice
126. Lokomotíva Žilina - Cassovia Košice , 132. ŠŠK Budatín Žilina - Cassovia Košice

IP: Aktívne

luko81
Plnohodnotný člen
***



SERED THE BEST



Ukáž profil

Správ: 208
Re: Vyžrebovanie
« Odpoveď #2 : 29. Apr 2007 - 12:22 »
Citácia k odpovedi Citácia k odpovedi Uprav Uprav

ok

IP: Aktívne


SeReD iS tHe BeSt !!!!!!!!!!
PD_Basket
Nováčik
*




i lowe this game



Ukáž profil

Správ: 11
Re: Vyžrebovanie
« Odpoveď #3 : 24. Júl 2009 - 21:34 »
Citácia k odpovedi Citácia k odpovedi Uprav Uprav

ok Cheesy

IP: Aktívne


i love this game
koco
Veterán
*****







Ukáž profil

Správ: 3279
Re: Vyžrebovanie
« Odpoveď #4 : 06. Máj 2011 - 09:36 »
Citácia k odpovedi Citácia k odpovedi Uprav Uprav

Dnes začína finálový turnaj kadetiek v Bratislave. Usporiadajúci klub BK Petržalka zabezpečil vyhodnotenie a zverejnenie herných štatistík po každom zápase cez štatistický portál MsBasket.
 
 
http://www.msbasket.sk/?q=sutaze&cisloSutaze=12081&idSkupiny=14& amp;idRocnik=4

IP: Aktívne « Posledná zmena: 06. Máj 2011 - 10:19 od koco »


Nič nie je nemožné, ale ani samozrejmé....
PIT
Veterán
*****




ŠKP Banská Bystrica



Ukáž profil WWW

Správ: 1673
Re: Vyžrebovanie
« Odpoveď #5 : 03. Máj 2013 - 13:10 »
Citácia k odpovedi Citácia k odpovedi Uprav Uprav

Finalový turnaj Majstrovstiev SR DL kadetiek, Banská Bystrica 03. – 05.05.2013
 
03.05.2013  Pi
13:00 h  ŠBK ŠAMORÍN (2) vs. BK PETRŽALKA (3)
17:00 h  BK ŠKP 08 BANSKÁ BYSTRICA (1) vs. TYDAM UPJŠ KOŠICE (4)
 
04.05.2013  So
13:00 h  TYDAM UPJŠ KOŠICE (4) vs. BK PETRŽALKA (3)
17:00 h  BK ŠKP 08 BANSKÁ BYSTRICA (1) vs. ŠBK ŠAMORÍN (2)
 
05.05.2013  Ne
08:00 h  ŠBK ŠAMORÍN (2) vs. TYDAM UPJŠ KOŠICE (4)
12:00 h  BK PETRŽALKA (3)  vs.BK ŠKP 08 BANSKÁ BYSTRICA (1)
 
 
http://basketbb.sk/final4.htm
Práve je možné sledovať zápas Šamorín - Petržalka na http://www.fibalivestats.com/matches/1140/07/75/63/78vNrhhb6oBRQ/

IP: Aktívne « Posledná zmena: 03. Máj 2013 - 13:28 od PIT »

Stránky: 1  Odpoveď Odpoveď Informácia o odpovedi Informácia o odpovedi Pošli správu Pošli správu Tlač Tlač

« Žiadna téma | Nasledujúca téma »