Vitaj, hosť. prosím Prihlás sa alebo Registruj sa. 25. Jan 2020 - 21:50
Hlavná stránka Hlavná stránka Pomoc Pomoc Hľadať Hľadať Členovia Členovia Prihlás sa Prihlás sa Registruj sa Registruj sa

Basketland Forum
   Reprezentácie
   Muži

Bude Cernicky opat len "baaabka"???
« Predošlá téma | Nasledujúca téma »
Stránky: 1  Odpoveď Odpoveď Informácia o odpovedi Informácia o odpovedi Pošli správu Pošli správu Tlač Tlač
   Autor  Téma: Bude Cernicky opat len "baaabka"???  (Čítané 3057 krát)
karolw
Nováčik
*

Nemam slov na rozhodcov!!!

Ukáž profil

Správ: 9
Bude Cernicky opat len "baaabka"???
« : 06. Dec 2007 - 08:36 »
Citácia k odpovedi Citácia k odpovedi Uprav Uprav

Dnes som pocul ze Cendo ostava pri kormidle repre na dlesie 2 roky. To ze je dobry trener je jasne...ale dufam ze tento krat uz nebude len "babka" a repre nebude opat len pracka na peniaze ktoru ovlada ten srbsky vymetenec Stevan Tot. Inak dodnes nechapem ako mohol dostat ten flek...je to agent a je pri repre ako "koordinator"Huh To co je prosim vasHuh Opat si tam bude davat svojich hracov a dopadne to ako to dopadlo. Inak ked uz som zacal tuto temu a nahodou toto cita nejaky baller tak prosim ta:

NENECHAJ SA OSRAT TYM DEMENTOM!!!

Teraz ma asi 100 podpisanych hracov a "nasiel" flek mozno pre 5!!! A aj to tak ze caka kym zazvoni telefon jemu!!! Ten ostatok ostal v rovnakych kluboch s tym rozdielom ze teraz za nich berie proviziu!!!

Keby som mohol tak ho dam vyhostit zo Slovenska.  
 Grin Grin Grin

IP: Aktívne « Posledná zmena: 06. Dec 2007 - 08:36 od karolw »

balsngmen
Nováčik
*

YaBB 1G - SP1 je výborné!

Ukáž profil

Správ: 4
Re: Bude Cernicky opat len "baaabka"???
« Odpoveď #1 : 01. Nov 2012 - 03:31 »
Citácia k odpovedi Citácia k odpovedi Uprav Uprav

Guild Wars 2 the Halloween Chapter II activities madman investigation GW2 Gold open for a few days, play the players of the villagers welfare, tell you a little Cheats, lying down can score victory today. Unclear madman investigative activity rules, see here.
Beginning of the Guild Wars 2 Gold game briefly go madman rebirth at the walk (that is, the central tower), and go directly to the top, (that is, to pumpkin NPC house Peak) to go back around the house, I know that over a very Guild Wars 2 Gold Kaufen narrow (picture here) over the wall in the past.

IP: Aktívne

Stránky: 1  Odpoveď Odpoveď Informácia o odpovedi Informácia o odpovedi Pošli správu Pošli správu Tlač Tlač

« Predošlá téma | Nasledujúca téma »