Vitaj, hosť. prosím Prihlás sa alebo Registruj sa. 25. Jan 2020 - 21:57
Hlavná stránka Hlavná stránka Pomoc Pomoc Hľadať Hľadať Členovia Členovia Prihlás sa Prihlás sa Registruj sa Registruj sa

Basketland Forum
   Reprezentácie
   Muži

Miroslav Grznar
« Predošlá téma | Nasledujúca téma »
Stránky: 1  Odpoveď Odpoveď Informácia o odpovedi Informácia o odpovedi Pošli správu Pošli správu Tlač Tlač
   Autor  Téma: Miroslav Grznar  (Čítané 3809 krát)
JohnKraken
Nováčik
*

YaBB 1G - SP1 je výborné!

Ukáž profil

Správ: 2
Miroslav Grznar
« : 26. Júl 2013 - 00:19 »
Citácia k odpovedi Citácia k odpovedi Uprav Uprav

text:
http://www.basket.sk/clanok19829-Grznar_Sokovali_ma_postoje_niektorych_m ladych_hracov.htm?utm_content=Basket_MAGazi
Ani sa necudujem ze hraci nechcu ist hrat do muzskej repre...Hraci bojkotuju Miroslava Grznara a nechu pod nim hrat...Aj vrabce si o tom cvirikaju....Je pravda ze by si hraci nemali vyberat trenera ale mala by ho vyberat trenerska komisia a prezident Janac by mal vybrat normalneho trenera a nie tohto bula....
Vsetci vieme ze Grznar dostal mandat na trenera len kvoli tomu ze nasiel peniaze na pripravu a je to trapne ze sa takto stal trenerom seniorskej reprezentacie....aj ja mozem byt trenerom muzskej reprezentacie ked mam zvysnych 12000€ na ucte, mozem sa prihlasit na konkurz?Niesom ani trener a ani hrac. Som len fanusik basketbalu ale to je postacujuce....
Aku mame teraz zostavu? vieto niekto?urcite tragicku...ako hlboko mozme este klesnut?Ten Grznar je este jedna smutna kapitola v nasom baskete....uz vidim ako prehrame vsetky zapasy a on bude hovorit "nemame hracov a ze hraci niesu silny a ani fyzicky pripraveny",je to len klasicka fraza
Ale my to nekupime...Velmi sa cudujem ze to nikto doteraz nekomentoval ale asi to uz nikoho ani nezaujima. Tuto situaciu len vyuzije Dano Jendrichovsky, cim horsi muzsky basket tym lepsie pre zeny....A nam ktori mame radi len muzsky basket neostava nic ine len cakat 4 prehry s Madarskom a s Bieloruskom.
A TO BUDE DALSIA FRASKA MUZSKEHO BASKETU.
Trener Grznar bude tlacit svojho syna Richarda ktory bude otpalovat 25 a viac lopt hlava nehlava,bude to len "One man show' zo smutnym koncom....  

IP: Aktívne

PIT
Veterán

ŠKP Banská Bystrica

Ukáž profil WWW

Správ: 1673
Re: Miroslav Grznar
« Odpoveď #1 : 26. Júl 2013 - 10:59 »

O veci musí byť záujem, potom sa dá vyberať, keď je ponuka. Druhá vec je, či sú peniaze, lebo keď nie sú, veľa toho nefunguje a radšej sa ohrnie nos tak nad stoličkou trénera, ako aj nad postom reprezentanta (i keď podľa pravidiel FIBA je každý hráč v prípade povolania národnej federácie povinný reprezentovať), člena realizačného tímu, dodávateľa, organizátora atď. Je potom otázka, či kritizovať niekoho za to, že sa snaží niečo urobiť, aj keď to možno nevie dobre alebo glorifikovať skvelých odborníkov, ktorí nič neurobia... To platí aj o hráčoch. Len je potom smiešne nadávať na tých pár, ktorí sa na to dajú napriek tomu, že riskujú práve to, že ich všetci s "radosťou" vysmejú, keď pohoria...

Už som si všimol, že sa nájde veľa ľudí napr. aj tu na basketlande (to teraz neber vôbec osobne), ktorí neustále všetko a každého kritizujú, avšak vôbec neponúkajú žiadne reálne riešenia, nieto ešte aby aj súčasne zodpovedali ich požiadavkám na to, ako by veci mali fungovať. Áno, každý by sme chceli, aby to bolo lepšie, ale keď to tu jednoducho nemá zázemie a stále namiesto spolupráce a pomoci príde len kritika (a pritom paradoxne niet vlastne ani čo závidieť), nikdy sa tu nič nezlepší.

Zoznam hráčov bol publikovaný, rovnako tak je možné sledovať aj výsledky zápasov napr. na turnaji teraz v Estónsku, len treba chcieť si to nájsť...

napr www.basketbb.sk
2013 FOUR NATIONS CUP - Saku Hall Tallinn, Estonia
Štvrtok 25.07.2013
19:00   Estónsko vs. Slovensko 82:76 (27:20, 50:42, 68:57) - štvrtiny 27:20, 23:22, 18:15, 14:19, TH 21/25 - 11/17, trojky 7/27 - 5/23, fauly 24 - 25
EST: Talts 14, S. Sokk 11,Arbet 9, Vene 9, G. Dorbek 7 (Veideman 17, M. Dorbek 7, T. Sokk 3, Hallik 3, Raadik 2) — SVK: Grznár 27, Körner 16, Dorazil 11, Baťka 6, Bílik 5 (Žiak 5, Kuffa 4, Tot 2, Jašš 0, Petráš 0)
stats - http://basket.ee/index.php?mid=1023&section=boxscore&gid=2014093 002
fotogaléria - http://www.basket.ee/index.php?mid=732&gal_id=1202
  www.basket.ee - http://basket.ee/?mid=1023 vrátane možnosti sledovania štatistických online prenosov...

magellan
Veterán

Ukáž profil

Správ: 2138
« Odpoveď #2 : 26. Júl 2013 - 18:53 »

on 26. Júl 2013 - 00:19, JohnKraken wrote:
text:
http://www.basket.sk/clanok19829-Grznar_Sokovali_ma_postoje_niektorych_m ladych_hracov.htm?utm_content=Basket_MAGazi
Ani sa necudujem ze hraci nechcu ist hrat do muzskej repre...Hraci bojkotuju Miroslava Grznara a nechu pod nim hrat...Aj vrabce si o tom cvirikaju....Je pravda ze by si hraci nemali vyberat trenera ale mala by ho vyberat trenerska komisia a prezident Janac by mal vybrat normalneho trenera a nie tohto bula....
Vsetci vieme ze Grznar dostal mandat na trenera len kvoli tomu ze nasiel peniaze na pripravu a je to trapne ze sa takto stal trenerom seniorskej reprezentacie....aj ja mozem byt trenerom muzskej reprezentacie ked mam zvysnych 12000€ na ucte, mozem sa prihlasit na konkurz?Niesom ani trener a ani hrac. Som len fanusik basketbalu ale to je postacujuce....
Aku mame teraz zostavu? vieto niekto?urcite tragicku...ako hlboko mozme este klesnut?Ten Grznar je este jedna smutna kapitola v nasom baskete....uz vidim ako prehrame vsetky zapasy a on bude hovorit "nemame hracov a ze hraci niesu silny a ani fyzicky pripraveny",je to len klasicka fraza
Ale my to nekupime...Velmi sa cudujem ze to nikto doteraz nekomentoval ale asi to uz nikoho ani nezaujima. Tuto situaciu len vyuzije Dano Jendrichovsky, cim horsi muzsky basket tym lepsie pre zeny....A nam ktori mame radi len muzsky basket neostava nic ine len cakat 4 prehry s Madarskom a s Bieloruskom.
A TO BUDE DALSIA FRASKA MUZSKEHO BASKETU.
Trener Grznar bude tlacit svojho syna Richarda ktory bude otpalovat 25 a viac lopt hlava nehlava,bude to len "One man show' zo smutnym koncom....  

...on bude hovorit "nemame hracov a ze hraci niesu silny a ani fyzicky pripraveny..."

...a bude mať pravdu.  Cry

ben
Veterán

Ukáž profil

Správ: 1091
« Odpoveď #3 : 26. Júl 2013 - 19:21 »

žiaľbohu vačšiu pravdu má kraken.Grznár je trénerom len cez peniaze a nie schopnosti a o tom ,že všetko pôjde cez jeho syna,ktorého ho chce zase niekde umiestniť/už tu bolo španielsko,grécko,izrael?/ tu bolo popísané viackrát.

JohnKraken
Nováčik
*

Ukáž profil

Správ: 2
« Odpoveď #4 : 26. Júl 2013 - 22:32 »

Riadna tragedia ze hraju hraci len z Banskej Bystrice a zo Ziaru nad Hronom...Grznar,Dorazil,Korner a Ziak....a ostatny len fandia a robia statistov....Pochopil by som keby ta Banska Bystrica pod vedenim pana Miroslava Grznara bol popredny klub ale oni boli posledny s bilanciou 1-11 alebo tak nejak  
Magallen ak vedel ze hraci niesu na to fyzicky pripraveny na co to bral?nemal to brat a potom vyplakavat...mal to zobrat trener ktory by stym daco urobil a posunul samotnych hracov vpred a teda aj nasu reprezentaciu a nevyplakavat co Grznar urcite bude....

IP: Aktívne « Posledná zmena: 26. Júl 2013 - 22:49 od JohnKraken »

margic
Nováčik
*

Ukáž profil

Správ: 28
« Odpoveď #5 : 28. Júl 2013 - 19:21 »

problem nieje ani v tom, ze hraju hraci z BB a ZH... ale CO TAM ROBIA PRVOLIGISTI ? ? ? nazyva sa to REPREZENTACIA, to znamena ze by to mali byt najlepsi hraci, ktori reprezentuju celu krajinu!!! lenze momentalne reprezentacia sluzi iba ako pripravka pre mlade polena, ktore sa silou mocou snazia dostat vyssie, no skoncia rovnako ako mnohe taketo talenty pred nimi, ze o par rokov uz nebudu hrat basket vobec...  

minuly rok som myslel ze vyber aky urobil do reprezentacie Balint, uz sa neda prekonat...  a to nech sa na mna nikto nehneva, ze len kritizujem, ale s takouto repre, kde je Tot, Galata, Petras, by som sa hanbil postavit aj proti walesu, ci malte...

Peo
Plnohodnotný člen

Ukáž profil

Správ: 222
« Odpoveď #6 : 02. Aug 2013 - 22:53 »

Nechcem byť zlý, ale svoj názor si po 100 rokoch poviem  Tongue

1) Áno, táto repre je "hanbou" SVK  
ale

1a) Kto by šiel hrať za takých podmienok?
1b) Tóno nemá občianstvo, to by sa aj poriešilo, Rančíkovci tu nebudú večne. a ďalej ktoHuh

2) Sú to prvoligisti, ale 2 z nich (Tot, Galata) už hrali Mattoni NBL čo ako sme mohli vidieť je o level vyššia liga ako tá naša, a obaja pôsobili minulý rok v najlepšom českom klube (Nymburk) - aj keď len v B

3) Hrajú borci z BB a ZnH, a? Poznajú trénera Grznár a on ich. A to, že hrajú "Interisti" si nikto nevšimol? Na nich nemá Grznár žiadne napojenie

4) To čo hrá, je asi to najlepšie "mladé" čo doma máme (ešte tam chýba Mrviš), to nie je chyba chalanov ale systému "výchovy" talentov.  

Aj keď mi tam chýba ešte Juríček, Bojanovský, Krajčovič, Čekovský a iní (ozaj, koho ešte vidíte ako kandidáta na repre v budúcnosti vy?)

5) Richard Grznár, je podľa mňa najlepší mladý hráč na SVK ešte stále. Minimálne čo sa útoku týka. V obrane je prabiedny. Dúfam, že konečne vypadne zo Slovenska a uchytí sa niekde v zahraničí.  

Potenciál stále má, chce to len makať.

PS: Nezabúdajte, aj o Gavelovi stále vraveli, že je tlačenka vďaka otcovi, a pozrite kde je Tóno teraz Tongue Už si to o ňom nedovolí povedať nikto a ja by som toto isté doprial aj Richardovi  Wink

ZOLO_2
Veterán

Ukáž profil

Správ: 512
« Odpoveď #7 : 09. Aug 2013 - 10:47 »

on 02. Aug 2013 - 22:53, Peo wrote:
Nechcem byť zlý, ale svoj názor si po 100 rokoch poviem  Tongue

1) Áno, táto repre je "hanbou" SVK  
ale

1a) Kto by šiel hrať za takých podmienok?
1b) Tóno nemá občianstvo, to by sa aj poriešilo, Rančíkovci tu nebudú večne. a ďalej ktoHuh

2) Sú to prvoligisti, ale 2 z nich (Tot, Galata) už hrali Mattoni NBL čo ako sme mohli vidieť je o level vyššia liga ako tá naša, a obaja pôsobili minulý rok v najlepšom českom klube (Nymburk) - aj keď len v B

3) Hrajú borci z BB a ZnH, a? Poznajú trénera Grznár a on ich. A to, že hrajú "Interisti" si nikto nevšimol? Na nich nemá Grznár žiadne napojenie

4) To čo hrá, je asi to najlepšie "mladé" čo doma máme (ešte tam chýba Mrviš), to nie je chyba chalanov ale systému "výchovy" talentov.  

Aj keď mi tam chýba ešte Juríček, Bojanovský, Krajčovič, Čekovský a iní (ozaj, koho ešte vidíte ako kandidáta na repre v budúcnosti vy?)

5) Richard Grznár, je podľa mňa najlepší mladý hráč na SVK ešte stále. Minimálne čo sa útoku týka. V obrane je prabiedny. Dúfam, že konečne vypadne zo Slovenska a uchytí sa niekde v zahraničí.  

Potenciál stále má, chce to len makať.

PS: Nezabúdajte, aj o Gavelovi stále vraveli, že je tlačenka vďaka otcovi, a pozrite kde je Tóno teraz Tongue Už si to o ňom nedovolí povedať nikto a ja by som toto isté doprial aj Richardovi  Wink

Peo, vždy si mal prehľad a nadhľad. Neviem, či by som našiel nejaký Tvoj príspevok, s ktorým by som niekedy nesúhlasil

Peo
Plnohodnotný člen

Ukáž profil

« Odpoveď #8 : 10. Aug 2013 - 13:20 »

Ďakujem ZOLO, chystáš sa v utorok na repre do BB?

koco
Veterán

Ukáž profil

Správ: 3280
« Odpoveď #9 : 10. Aug 2013 - 14:24 »

on 02. Aug 2013 - 22:53, Peo wrote:

Aj keď mi tam chýba ešte Juríček, Bojanovský, Krajčovič, Čekovský a iní (ozaj, koho ešte vidíte ako kandidáta na repre v budúcnosti ?

Chyba mi tam Andrej Slavik zo Ziaru n/Hronom, opora nasich mladeznickych reprezentacii:

http://www.fibaeurope.com/cid_KNce8jInH7Qj1EsyH5rjn2.playerID_70717.comp ID_UIfgjyQcGqk-fPlnl66Tj0.season_2011.roundID_8167.teamID_2611.html

Klikni si na player history...

Nič nie je nemožné, ale ani samozrejmé....
Peo
Plnohodnotný člen

Ukáž profil

« Odpoveď #10 : 11. Aug 2013 - 11:36 »

Jo poznám, v podstate súhlasím  Wink
Ešte mi napadá Jaro Morávek, ak oživí svoju kariéru

ZOLO_2
Veterán

Ukáž profil

Správ: 512
« Odpoveď #11 : 11. Aug 2013 - 20:17 »

on 10. Aug 2013 - 13:20, Peo wrote:
Ďakujem ZOLO, chystáš sa v utorok na repre do BB?

Nie

njs
Nováčik
*

Ukáž profil

Správ: 29
« Odpoveď #12 : 11. Aug 2013 - 21:19 »

on 11. Aug 2013 - 11:36, Peo wrote:
Jo poznám, v podstate súhlasím  Wink
Ešte mi napadá Jaro Morávek, ak oživí svoju kariéru

Jaro Moravek by mal po trenovani v Canarias Basketball Academy hrat od jesene na univerzite v USA
http://www.troytrojans.com/news/2013/4/18/MBB_0418133443.aspx

Stránky: 1  Odpoveď Odpoveď Informácia o odpovedi Informácia o odpovedi Pošli správu Pošli správu Tlač Tlač

« Predošlá téma | Nasledujúca téma »