Vitaj, hosť. prosím Prihlás sa alebo Registruj sa. 25. Jan 2020 - 22:21
Hlavná stránka Hlavná stránka Pomoc Pomoc Hľadať Hľadať Členovia Členovia Prihlás sa Prihlás sa Registruj sa Registruj sa

Basketland Forum
   NBA
   NBA Transactions

Shaq do Phoenixu
« Predošlá téma | Nasledujúca téma »
Stránky: 1 2  Odpoveď Odpoveď Informácia o odpovedi Informácia o odpovedi Pošli správu Pošli správu Tlač Tlač
   Autor  Téma: Shaq do Phoenixu  (Čítané 1302 krát)
cuky7
Veterán

Ukáž profil

Správ: 700
Shaq do Phoenixu
« : 07. Feb 2008 - 19:10 »
Citácia k odpovedi Citácia k odpovedi Uprav Uprav

Shaquille O'Neal do Phoenixu, Marion a Banks v Miami

O čom sa pár dní v zákulisí zámorskej NBA iba šuškalo, sa v priebehu stredajšej noci stalo skutočnosťou. Shaquille O'Neal tretí raz vo svojej kariére v profilige mení pôsobisko, keď sa stal súčasťou výmeny na linke Miami Heat - Phoenix Suns. Pivoti sú v ostatnom čase žiadaným artiklom, po víkendovom sťahovaní Paua Gasola do Los Angeles Lakers sa na tomto poste posilnil aj ofenzívny arizonský tím, ktorý pod taktovkou kanadského rozohrávača Steva Nasha už niekoľko rokov neúspešne útočí na titul. Na Floridu putujú za 35-ročného centra krídelník Shawn Marion a rozohrávač Marcus Banks. Sledovaný trejd spečatili výsledky lekárskych vyšetrení jeho ústrednej postavy, O'Neala totiž v posledných sezónach ukracujú o čas na palubovke časté zranenia.

Výmena je dielom nového generálneho manažéra Phoenixu Steva Kerra a naznačuje neočakávanú zmenu v stratégii vedenia Suns.

Shaquille O'Neal patrí už 16 sezón k dominantným postavám pod košmi NBA, postupne pôsobil v Orlande, Los Angeles Lakers a Miami, na konte má štyri triumfy v súťaži. Hoci sú jeho štatistické ukazovatele aj vinou zranení z ročníka na ročník skromnejšie, stále má úctyhodné kariérne priemery 25,6 bodu a 11,5 doskoku na zápas. Sklamaním bola najmä uplynulá sezóna, keď v drese obhajcu titulu odohral najmenej zápasov (40), zaznamenal v priemere najmenej bodov (17,3), doskokov (7,4), minút na ihrisku (28,4) a najnižšiu úspešnosť z trestných hodov (42,2%) v kariére. Štrnásť rokov v rade si bez neho nevedeli diváci preddstaviť Zápas hviezd, 17. februára 2008 však v dejisku prestížneho duelu New Orleans bude chýbať.

Výmenou sa zároveň splnilo želanie Shawnovi Marionovi, ktorý už pred začiatkom sezóny požiadal o zmenu dresu, hoci svoju cieľovú stanicu si asi predstavoval inak. Suns majú najlepšiu bilanciu spomedzi tímov na Západe, zatiaľ čo Miami je vo Východnej konferencii na absolútnom chvoste.

IP: Aktívne « Posledná zmena: 07. Feb 2008 - 19:11 od cuky7 »

Work hard play harder
cuky7
Veterán

Ukáž profil

Správ: 700
Re: Shaq do Phoenixu
« Odpoveď #1 : 07. Feb 2008 - 19:12 »

Co si o tejto vymene myslite bude to prinos pre Phoenix alebo nie

IP: Aktívne

Work hard play harder
Iverson#3
Plnohodnotný člen

Basketball je pre mna vsetko..:)

Ukáž profil

Správ: 106
« Odpoveď #2 : 07. Feb 2008 - 21:09 »

Tazko povedaat..ale toto som vobec necakal..ale miami sa na jednej strane zlepsi,a na druhej zhorsi,no uvidime casom..ale v tejto sezone to miami nepomoze,uz myslim nemaju na play off..takze..no uvidimeCheesy..

Wink
Iverson#3
Plnohodnotný člen

Ukáž profil

« Odpoveď #3 : 07. Feb 2008 - 21:14 »

Ale tiež chudak MarionCheesyCheesy...- v najhoršom tímeCheesy..ale pozdvihne ich si myslímTongue..

IP: Aktívne « Posledná zmena: 07. Feb 2008 - 21:14 od Iverson#3 »

Wink
Richie18
Veterán

MBK Victoria Žilina

Ukáž profil WWW Email

Správ: 595
« Odpoveď #4 : 07. Feb 2008 - 22:09 »

No vidno, že NBA dáko nesledujem, lebo ma to hodne zaskočilo Shocked Grin

Športom k trvalej invalidite
--- www.basketvictoria.sk <---
Peo
Plnohodnotný člen

YaBB 1G - SP1 je výborné!

Ukáž profil

Správ: 222
« Odpoveď #5 : 08. Feb 2008 - 15:11 »

myslim si ze je to gamble ...mooze pomoct phx ale nemusi ..ja osobne verim ze vedenie (xap steve kerr) velmi dobre vedelo do coho ide ...potrebuju obranu pod kosom ...a po tomto play off abo buduci rok ho mozu vykupit zo zmluvy a na to ze hral v miami mal stale moc dobre cisla ....a nezabudajte shaq je v play off ziera  Tongue
aqo minuly rok tusim iba 40 zapasov a slabsie vykony ale v PO hviezdil ...ale tymto si niesom isty taq ma prosim nebite aq som sa pomylil

5robo5
Plnohodnotný člen

to je ok :-D

Ukáž profil Email

Správ: 129
« Odpoveď #6 : 10. Feb 2008 - 20:43 »

on 07. Feb 2008 - 21:14, Iverson#3 wrote:
Ale tiež chudak MarionCheesyCheesy...- v najhoršom tímeCheesy..ale pozdvihne ich si myslímTongue..

no tak mohol by Cheesy a teras vo phx bude hrat amare na 4

Iverson#3
Plnohodnotný člen

Ukáž profil

« Odpoveď #7 : 10. Feb 2008 - 20:45 »

on 10. Feb 2008 - 20:43, 5robo5 wrote:

no tak mohol by Cheesy a teras vo phx bude hrat amare na 4

no sakCheesyCheesy..

Wink
SteveNash
Plnohodnotný člen

nova ves do teho!

Ukáž profil

Správ: 214
« Odpoveď #8 : 12. Feb 2008 - 09:23 »

podla mna je to dobra vymena aj ked shag v poslesdnom case nehra nic ale zas v po bude ziarit dudam  Grin ale marion zas pomoze miami aby isli vysie a nebolui uplne posledny....

Iverson#3
Plnohodnotný člen

Ukáž profil

« Odpoveď #9 : 12. Feb 2008 - 14:00 »

on 12. Feb 2008 - 09:23, SteveNash wrote:
podla mna je to dobra vymena aj ked shag v poslesdnom case nehra nic ale zas v po bude ziarit dudam  Grin ale marion zas pomoze miami aby isli vysie a nebolui uplne posledny....

nefylozofujCheesyCheesy..

Wink
5robo5
Plnohodnotný člen

to je ok :-D

Ukáž profil Email

Správ: 129
« Odpoveď #10 : 12. Feb 2008 - 14:19 »

on 12. Feb 2008 - 09:23, SteveNash wrote:

omg Cheesy ty ne taky odbornik

Iverson#3
Plnohodnotný člen

Ukáž profil

« Odpoveď #11 : 12. Feb 2008 - 18:45 »

on 12. Feb 2008 - 14:19, 5robo5 wrote:

omg Cheesy ty ne taky odbornik

hejzeCheesyCheesy

Wink
SteveNash
Plnohodnotný člen

nova ves do teho!

Ukáž profil

Správ: 214
« Odpoveď #12 : 15. Feb 2008 - 21:36 »

bute ciho obuidvaja Cheesy bo dostaneteCheesy nene ale ja ja som odbornik jak ,.....

tito_jr.
hosť

Email

« Odpoveď #13 : 18. Feb 2008 - 11:36 »
Citácia k odpovedi Citácia k odpovedi Uprav Uprav Vymaž Vymaž

si precitajte clanok na ballerse,takmer vo vsetkom s nim suhlasim...nemyslim zeby sa marion mal teraz zle,sice je v najhorsom time momentalne,ale prisiel do miami....palmy,ocean,čupky...florida,a phoenix? sak tam ani pitnu vodu nemaju...takze marion sa isto aj potesil Tongue a shaqy,no,sice ma svoje roky,ale ked sa mu nezhorsi zdravotny stav,a bude zdravy,bude obrovska pomoc pre phx...vela skusenosti s playoffs, s grantom hillom a nashom podla mna dalsie trio,doplnene stoudemireom a barbosom....a za take peniaze co maju v zmluvah by som sa ja nechal trejdnut aj do kosova Tongue

Iverson#3
Plnohodnotný člen

Ukáž profil

« Odpoveď #14 : 18. Feb 2008 - 16:46 »

on 18. Feb 2008 - 11:36, tito_jr. wrote:
si precitajte clanok na ballerse,takmer vo vsetkom s nim suhlasim...nemyslim zeby sa marion mal teraz zle,sice je v najhorsom time momentalne,ale prisiel do miami....palmy,ocean,čupky...florida,a phoenix? sak tam ani pitnu vodu nemaju...takze marion sa isto aj potesil Tongue a shaqy,no,sice ma svoje roky,ale ked sa mu nezhorsi zdravotny stav,a bude zdravy,bude obrovska pomoc pre phx...vela skusenosti s playoffs, s grantom hillom a nashom podla mna dalsie trio,doplnene stoudemireom a barbosom....a za take peniaze co maju v zmluvah by som sa ja nechal trejdnut aj do kosova Tongue

ach,no hej hej..ale my sme sa rozpravali o basketbale a nie ci tam je ocean palmyCheesyatd..vies..

Wink
Stránky: 1 2  Odpoveď Odpoveď Informácia o odpovedi Informácia o odpovedi Pošli správu Pošli správu Tlač Tlač

« Predošlá téma | Nasledujúca téma »