Vitaj, hosť. prosím Prihlás sa alebo Registruj sa. 22. Jan 2020 - 20:51
Hlavná stránka Hlavná stránka Pomoc Pomoc Hľadať Hľadať Členovia Členovia Prihlás sa Prihlás sa Registruj sa Registruj sa

Basketland Forum
   HELP
   Poradca

poraďte mi
« Predošlá téma | Nasledujúca téma »
Stránky: 1  Odpoveď Odpoveď Informácia o odpovedi Informácia o odpovedi Pošli správu Pošli správu Tlač Tlač
   Autor  Téma: poraďte mi  (Čítané 1647 krát)
ZOLO
hosť

Email

poraďte mi
« : 29. Jan 2007 - 18:36 »
Citácia k odpovedi Citácia k odpovedi Uprav Uprav Vymaž Vymaž

Vie mi niekto poradiť, ako by som sa dostal k turnajovým Bergerovým tabuľkám? Na nete som našiel iba také, kde je rozpis zápasov hraných paralelne. Ja by som chcel taký rozpis, aby sa dalo podľa neho hrať na jednom ihrisku.

IP: Aktívne

CIBO
Veterán

YaBB 1G - SP1 je výborné!

Ukáž profil

Správ: 2530
Re: poraďte mi
« Odpoveď #1 : 30. Jan 2007 - 11:01 »
Citácia k odpovedi Citácia k odpovedi Uprav Uprav

Pozri túto stránku:
http://www.avr-sr.sk/pravidla/sestkovy/Bergerove_tabulky.html

Možno máš tiež len toto. O inom zatiaľ neviem.

IP: Aktívne « Posledná zmena: 30. Jan 2007 - 11:08 od CIBO »

spinner
Plnohodnotný člen

Time is money

divák laik

Ukáž profil

Správ: 228
« Odpoveď #2 : 30. Jan 2007 - 14:58 »

on 29. Jan 2007 - 18:36, ZOLO wrote:
Vie mi niekto poradiť, ako by som sa dostal k turnajovým Bergerovým tabuľkám? Na nete som našiel iba také, kde je rozpis zápasov hraných paralelne. Ja by som chcel taký rozpis, aby sa dalo podľa neho hrať na jednom ihrisku.

Niekedy davno existovala taka brozurka " Soutezni rad kosikove" vydal Svaz kosikove UV CSTV, tam to bolo, ale uz ani ja ju nemam, snad nejaki pamatnici, lebo podla toho sme zostavovali poradie zapasov na sutaze i turnaje, nepomohol som

ZOLO
hosť

Email

« Odpoveď #3 : 30. Jan 2007 - 17:22 »

Díky chlapi.

CIBO: Tieto tabuľky mám aj ja, len mám taký problém, že tak, ako sú tam rozpísané predpokladajú hrať paralelne viac zápasov. Keď však hrám na jednom ihrisku, neviem podľa nich spraviť rozpis. Respektíve viem, len si nie som istý, či je ten môj rozpis najoptimálnejší. Preto som myslel, že by njiekto mohol mať také Bergerove tab. určené pre turnaje hrané na jednom ihrisku.

spinner: To by mohlo byť to čo hľadám, keby si sa k tomu náhodou dostal, pomohlo by mi to.

IP: Aktívne « Posledná zmena: 30. Jan 2007 - 17:23 od ZOLO »

spinner
Plnohodnotný člen

Time is money

divák laik

Ukáž profil

Správ: 228
« Odpoveď #4 : 31. Jan 2007 - 09:37 »

on 29. Jan 2007 - 18:36, ZOLO wrote:

ked sa tak nad tym zamyslam, tak my sme to riesili na jednom ihrisku podla Bergerovych tabuliek, musis vsak tam dat pauzu medzi druzstvami, co hraju po sebe, inac sa to asi neda vykombinovat pripadne ked su druzstva zaradene do skupin, tak striedas skupiny a potom to ide lahsie

IP: Aktívne « Posledná zmena: 31. Jan 2007 - 09:38 od spinner »

ZOLO
hosť

Email

« Odpoveď #5 : 31. Jan 2007 - 18:36 »

on 31. Jan 2007 - 09:37, spinner wrote:

ked sa tak nad tym zamyslam, tak my sme to riesili na jednom ihrisku podla Bergerovych tabuliek, musis vsak tam dat pauzu medzi druzstvami, co hraju po sebe, inac sa to asi neda vykombinovat pripadne ked su druzstva zaradene do skupin, tak striedas skupiny a potom to ide lahsie

No, veď asi to tak budem musieť spraviť. Každopádne - dík

slawic
Nováčik
*

FANDIME VSETCI!!!!!

Ukáž profil

Správ: 9
« Odpoveď #6 : 07. Feb 2007 - 13:42 »

potrebujem poradit cim najskor ohladom prestupu do ceskej republiky co na to vsetko poterbujem,nejedna sa o extraligu,1ligu,2ligu ale hrame o postup do 3ligy!potrebujem nejaky vystupny list ked nie som hracom ziadneho timu?dik slawic

jmjbasket
Veterán

Zivot bez basketu je pricinou skonu

vsetko, a na skype jmjbasket

Ukáž profil

Správ: 2480
« Odpoveď #7 : 07. Feb 2007 - 14:23 »

on 07. Feb 2007 - 13:42, slawic wrote:
potrebujem poradit cim najskor ohladom prestupu do ceskej republiky co na to vsetko poterbujem,nejedna sa o extraligu,1ligu,2ligu ale hrame o postup do 3ligy!potrebujem nejaky vystupny list ked nie som hracom ziadneho timu?dik slawic

Výstupny list nie je potrebyn vtedy, ak nie si registrovany v SBA, teda ze nemas hracsku licenciu... aknahle ju mas, je potrebny vystupny list, inac to nepojde

luko81
Plnohodnotný člen

SERED THE BEST

Ukáž profil

Správ: 208
« Odpoveď #8 : 29. Apr 2007 - 20:10 »

naco ich chces

SeReD iS tHe BeSt !!!!!!!!!!
Basket686
Nováčik
*

Leviceeee :P

Ukáž profil

Správ: 4
« Odpoveď #9 : 04. Feb 2009 - 21:05 »

ako vymazat temu kt som vytvoril?

Stránky: 1  Odpoveď Odpoveď Informácia o odpovedi Informácia o odpovedi Pošli správu Pošli správu Tlač Tlač

« Predošlá téma | Nasledujúca téma »