Vitaj, hosť. prosím Prihlás sa alebo Registruj sa. 22. Jan 2020 - 20:32
Hlavná stránka Hlavná stránka Pomoc Pomoc Hľadať Hľadať Členovia Členovia Prihlás sa Prihlás sa Registruj sa Registruj sa

Basketland Forum
   HELP
   Poradca

Individualna letna priprava (anaerobne behy)
« Predošlá téma | Žiadna téma »
Stránky: 1  Odpoveď Odpoveď Informácia o odpovedi Informácia o odpovedi Pošli správu Pošli správu Tlač Tlač
   Autor  Téma: Individualna letna priprava (anaerobne behy)  (Čítané 765 krát)
Richie18
Veterán

MBK Victoria Žilina

Ukáž profil WWW Email

Správ: 595
Individualna letna priprava (anaerobne behy)
« : 20. Jún 2007 - 23:20 »
Citácia k odpovedi Citácia k odpovedi Uprav Uprav

Potreboval by som poradit ako behat pocas jula ked mame volno. Ako kombinovat anaerobne behy a aerobne v priebehu tyzdna + ako behat anaerobne behy lebo som uz pocul vela kadejakych teorii. Myslim ze B. Iljasko ml. spominal ze by sa malo behat 400m a 200m kracat. toto opakovat 10-15 - krat podla kondicnej vyspelosti. Co vy navrhujete? Vopred dakujem za kazdu odpoved

IP: Aktívne

Športom k trvalej invalidite
--- www.basketvictoria.sk <---
realista
Junior
**

YaBB 1G - SP1 je výborné!

Ukáž profil

Správ: 82
Re: Individualna letna priprava (anaerobne behy)
« Odpoveď #1 : 24. Jún 2007 - 19:59 »

Prva dolezita vec: kolko mas rokov? Lebo anaerobny trening nie je pre kazdeho. Po druhe, urcite nie viac ako 6 styristoviek. Na zaciatku tri, styri, s prestavkou medzi seriami okolo 3 minut. Viac, ked mi napises, kolko mas rokov.

Richie18
Veterán

MBK Victoria Žilina

Ukáž profil WWW Email

« Odpoveď #2 : 26. Jún 2007 - 20:27 »

na kategoria mladi muzi - 18 rokov... anaerobne behy som uz behaval  4 roky dozadu... kazdy rok ich behavame iba predminuly nie.  Zo zacaitku si urcite ich nedam nejak vela... no 6 sa mi zda trochu malo. vychadza to na 2400m... my ked sme behavali bolo to cca 3500m. No ale to bolo trosku ianc. Najskorej boli 3x800 a 2x600m. Kazdym tyzdnom sa skracovali trate a behalo sa viac usekov. Nakoniec sme skoncili nejak 1x600m 4x400m, 6x200m a 8x100m (asi).
Takze z ananeorbnymi behmi uz mam skusenosti.

Richie18
Veterán

MBK Victoria Žilina

Ukáž profil WWW Email

« Odpoveď #3 : 02. Júl 2007 - 18:58 »

no dnes som bol zabehat a mam pocit ze po tom co som skoro dva mesiace nic nerobil asi tie anaerobne behy vypustam a necham si len aerobne Grin Grin Grin

Stránky: 1  Odpoveď Odpoveď Informácia o odpovedi Informácia o odpovedi Pošli správu Pošli správu Tlač Tlač

« Predošlá téma | Žiadna téma »