Vitaj, hosť. prosím Prihlás sa alebo Registruj sa. 25. Jan 2020 - 21:21
Hlavná stránka Hlavná stránka Pomoc Pomoc Hľadať Hľadať Členovia Členovia Prihlás sa Prihlás sa Registruj sa Registruj sa

Basketland Forum
   Podkošový svet
   Rozhodcovia

Rozhodcovia
« Žiadna téma | Nasledujúca téma »
Stránky: 1 ... 4 5 6 7 8  9 Odpoveď Odpoveď Informácia o odpovedi Informácia o odpovedi Pošli správu Pošli správu Tlač Tlač
   Autor  Téma: Rozhodcovia  (Čítané 10880 krát)
Richie18
Veterán

MBK Victoria Žilina

Ukáž profil WWW Email

Správ: 595
Re: Rozhodcovia
« Odpoveď #75 : 05. Júl 2007 - 11:11 »
Citácia k odpovedi Citácia k odpovedi Uprav Uprav

Zrovna ma k tejto téme napadla jedna udalosť čo sa nám stala na záver sezóny v Prievidzi. Už len keď som videl kto nám ide pískať, vedel som koľká bije (taká postaršia babena čo má tak hore veľa Grin + vystrihaná na hríbik, či ako sa vraví takému účesu Grin ). Ale nakoniec bola sranda, že zápas nedodrbali ani tak hlavní rozhodcovia ako pomocní Grin . Hentá tam síce pískala bohviečo (asi stále čumela na strop a keď sa jej dáčo nepáčilo tak si fúkla do píštalky) ale aspoň na obe strany viac-menej rovnako. Jej kolega si poriadne ani nestihol fúknuť do píšťalky... Lips Sealed No všetko to začalo už v prvej štvťke a už vtedy mi čosi napovedalo že to nebude normálny zápas. Bolo 12 sekúnd do konca, mali sme loptu. No klaksón sa ozval zázračne tri sekundy pred koncom (Huh). Budiš to by sa ešte prežilo - už spomínana pani si stále pískala tie svoje hausnumerá, takže napätie sa začínalo stupňovať. Potom prišiel ďaľší zhas stolíka. Súper stratil loptu a ja si frčím sám na kôš a odrazu sa ozval klaksón (neviem akým zázrakom keďže 24 sekúnd určite neprešlo najviac tak 5 Huh ) Dosť ma to prekvapilo, avšak naštastie sa tam lopta do toho koša nejak skotúľala. A čo sa stalo? ABSOLÚTNE NIČ!!! Rozhodcovia ani len nepršli k stolíku aby zistili čo sa stalo! proste sa pokračovalo v hre. No vo mne to už pekne vrelo. A najvačšia show bola keď sa už lámal chleba, hráči Prievidze raz strielali kvôli časovej tiesni limitu na útok. Samozrejme trafili dosku a čo sa stalo? Správne! Stolík im poskytol novú. Ja už som bol pripravený na to, že sa tak stane tak hneď som začal namietať... Už spomínana rozhodkyňa prerušila hru. Prišla za stolíkom, dačo im tam povedala, bohvie už čo a dala loptu do držania prievidžanom!!!!!!!!!!! A mne ešte povedala, že či som kapitán keď sa s ňou rozprávam Grin - čo som mal robiť keď ešte aj náš tréner čušal. Taktiež bol dosč prblém dostať ich najlepšieho hráča z ihriska dole pre 5. osobnú chybu Lips Sealed ... Proste zápas, na ktorý mám zážitok na celý život Grin

IP: Aktívne

Športom k trvalej invalidite
--- www.basketvictoria.sk <---
jmjbasket
Veterán

Zivot bez basketu je pricinou skonu

vsetko, a na skype jmjbasket

Ukáž profil

Správ: 2480
« Odpoveď #76 : 05. Júl 2007 - 14:21 »

Pekna historka... Cheesy

Sepo
Senior

Ukáž profil

Správ: 396
« Odpoveď #77 : 05. Júl 2007 - 15:04 »

heh na tu v sedom s hribikom na hlave si spominam.. pricinila sa k 2 pokazenym zapasom..  Grin

Richie18
Veterán

MBK Victoria Žilina

Ukáž profil WWW Email

« Odpoveď #78 : 06. Júl 2007 - 12:10 »

to JMJ: Ze? Aj mna napadlo ze to bola ozaj zaujimava historka... Grin Len skoda ze skutocna  Lips Sealed

to KuKiaK: Len dva? Hm, tak to u nas ich bolo podstatnie viacej Grin

jmjbasket
Veterán

Zivot bez basketu je pricinou skonu

vsetko, a na skype jmjbasket

Ukáž profil

Správ: 2480
« Odpoveď #79 : 06. Júl 2007 - 12:11 »

on 06. Júl 2007 - 12:10, Richie18 wrote:
to JMJ: Ze? Aj mna napadlo ze to bola ozaj zaujimava historka... Grin Len skoda ze skutocna  Lips Sealed

to KuKiaK: Len dva? Hm, tak to u nas ich bolo podstatnie viacej Grin

Richie.. Cheesy... nam stacila v klude aj BADEMOVA seansa... Cheesy

Richie18
Veterán

MBK Victoria Žilina

Ukáž profil WWW Email

« Odpoveď #80 : 06. Júl 2007 - 16:03 »

Myslis tu na Chrenciho alebo tu Vargovu? Grin Grin Grin
No ale aspon trochu vzrusa pocas toho nudneho sedenia za stolikom Grin

IP: Aktívne « Posledná zmena: 06. Júl 2007 - 16:03 od Richie18 »

Lolek_a_Bolek
Nováčik
*

YaBB 1G - SP1 je výborné!

Ukáž profil

Správ: 1
« Odpoveď #81 : 09. Nov 2007 - 00:40 »

Takze Vazeni Vajcaci!!!
Slecna Mikulova, o ktorej tu vehementne trepete, je podla nasej mienky minimalne idealna kandidatka na slovensku extraligu SBA... Takze nehodnotte, pokial nepoznate... Ma za sebou stovky zapasov... Kolko ste ich odohrali vy, zebraci? To, ze Vas trener mlci, to asi nieco znamena... Tak skuste v sebe najst aspon kusok sebareflexie... MIKULOVA 4EVER... (Evicka, sme s tebou a prosime Feriho o nezmazanie tohto prispevku)

qwertyno
hosť

Email

« Odpoveď #82 : 09. Nov 2007 - 12:35 »
Citácia k odpovedi Citácia k odpovedi Uprav Uprav Vymaž Vymaž

Takze vazeny vajcak Lolek ci Bolek.Co Ta opravnuje niekoho tu na fore takto urazat.Mas tu prvy prispevok a ides takto vyskakovat?
O rozhodcovskej a basketbalovej odbornosti asi vela nemas,ked ju posielas do extraligy.Preco nie rovno do FIBI ? Takze sa radsej nezhovadzuj.

IP: Aktívne « Posledná zmena: 09. Nov 2007 - 12:36 od qwertyno »

Richie18
Veterán

MBK Victoria Žilina

Ukáž profil WWW Email

« Odpoveď #83 : 09. Nov 2007 - 22:19 »

on 09. Nov 2007 - 00:40, Lolek_a_Bolek wrote:
Takze Vazeni Vajcaci!!!
Slecna Mikulova, o ktorej tu vehementne trepete, je podla nasej mienky minimalne idealna kandidatka na slovensku extraligu SBA... Takze nehodnotte, pokial nepoznate... Ma za sebou stovky zapasov... Kolko ste ich odohrali vy, zebraci? To, ze Vas trener mlci, to asi nieco znamena... Tak skuste v sebe najst aspon kusok sebareflexie... MIKULOVA 4EVER... (Evicka, sme s tebou a prosime Feriho o nezmazanie tohto prispevku)

Neviem aká je to naša mienka, ale to ma netrápi. Neviem, čo tu trepem, keďže toto sú fakty, čo sa skutočne stali... No ako vidím každý to nazýva inak. Hodnotím, lebo poznám. A ja som nepovedal, že človek je neomylný... Pravdaže, všetci sme ľudia, no podľa toho čo píšeš, tak to môže ísť takmer každý rozhodca pískať extraligu... Nemyslím si, žeby sme nemali lepších rozhodcov. Chulostivé veci píska veľmi dobre, to som takmer u nikoho nevidel tak dobre zapískať... No lenže takých situácii je v basketbale minimum. Skorej ma mrzí, že tie všedné veci niekedy nepíska ako by mala...

IP: Aktívne « Posledná zmena: 09. Nov 2007 - 22:20 od Richie18 »

kraken
Nováčik
*

Preco?

Ukáž profil

Správ: 2
« Odpoveď #84 : 17. Nov 2007 - 23:53 »

nech idu do P...  
zaujimalo by ma kto im dava licencie na piskanie to nieje normalne
dostat Technicku za to ze hovorim na hracku a po zapase mi povie rozhodca ze nemam pravo s nou hovorit kym si nezober timeout to kde sme??
a podobne vyroky si otvorim okno kde to budem vsetko zapisovat fakt to je moc robte nieco s tim fakt prosim to sa neda jednoducho sa to neda

taty
Nováčik
*

nezalezi na vyhre, ale na hre samotnej

Ukáž profil

Správ: 1
« Odpoveď #85 : 18. Nov 2007 - 14:35 »

Zdravim vsetkych, ktorym zalezi napredovanie basketbalu na SK..chcela by som sa tiez vyjadrit k teme, ktoru tu preberate. sama som trenerka a byvala hracka, niekolko rokov som trenovala na SK aj v zahranici a po pravde, som na SK len par mesiacov teraz..musim vsak povedat, ze to, co sa tu deje, som nevidela ani v jednom zo statov, v ktorych som mala moznost robit. uroven rozhodcov je mizerna, svoju "odbornost" nahradzaju arogantnostou a nadradenostou a malo by sa ozaj s tym nieco robit..ale pripada mi to tak, ze "zodpovedni", budu radsej trestat hracov/ky a trenerov/ky, lebo ti, ktori by potrebovali tiez byt nejako potrestani (rozhodcovia) su NEPOSTIHNUTELNI!
kto chce vediet konkretnejsie, mozem vam pisat moje neuveritlene zazitky z priebehu doterajsej ligy (mozte si vybrat: mladez alebo dospele zeny..?) a teda, citim sa tu ako "alenka v risi divov"..
zamyslite sa vsetci nad tym, kam takto dospejeme!
kolko musi na sebe pracovat trener, aby mohol viest tim na nasich sutaziach a kolko na to staci rozhodcovi?
ake memorandum si vyhlasili rozhodcovia?ake spravanie maju mat na zreteli, aby sa dodrzal eticky kodex, kedze sportom sa da ozaj velmi vpylvat na moralny vyvoj....

CIBO
Veterán

Ukáž profil

Správ: 2530
« Odpoveď #86 : 19. Nov 2007 - 17:00 »

on 18. Nov 2007 - 14:35, taty wrote:
Zdravim vsetkych, ktorym zalezi napredovanie basketbalu na SK..chcela by som sa tiez vyjadrit k teme, ktoru tu preberate. sama som trenerka a byvala hracka, niekolko rokov som trenovala na SK aj v zahranici a po pravde, som na SK len par mesiacov teraz..musim vsak povedat, ze to, co sa tu deje, som nevidela ani v jednom zo statov, v ktorych som mala moznost robit. uroven rozhodcov je mizerna, svoju "odbornost" nahradzaju arogantnostou a nadradenostou a malo by sa ozaj s tym nieco robit..ale pripada mi to tak, ze "zodpovedni", budu radsej trestat hracov/ky a trenerov/ky, lebo ti, ktori by potrebovali tiez byt nejako potrestani (rozhodcovia) su NEPOSTIHNUTELNI!
kto chce vediet konkretnejsie, mozem vam pisat moje neuveritlene zazitky z priebehu doterajsej ligy (mozte si vybrat: mladez alebo dospele zeny..?) a teda, citim sa tu ako "alenka v risi divov"..
zamyslite sa vsetci nad tym, kam takto dospejeme!
kolko musi na sebe pracovat trener, aby mohol viest tim na nasich sutaziach a kolko na to staci rozhodcovi?
ake memorandum si vyhlasili rozhodcovia?ake spravanie maju mat na zreteli, aby sa dodrzal eticky kodex, kedze sportom sa da ozaj velmi vpylvat na moralny vyvoj....

Trefa do čierneho! Len či to bude niekoho z kompetentných zaujímať? Však majú teplé miestačka a svoje prachy! O čom to je, keď príde rozhodca na prípravný zápas mládeže a prvé čo sa opýta: "Koľko mi dáte?" Odpoveď: "Nič, veď to je príprava detí z tvojho mesta." "Nepískam, dovidenia!"

artin
Senior

priprav sa na horsie , dufaj v lepsie.

Ukáž profil

Správ: 398
« Odpoveď #87 : 23. Nov 2007 - 13:24 »

on 19. Nov 2007 - 17:00, CIBO wrote:

Trefa do čierneho! Len či to bude niekoho z kompetentných zaujímať? Však majú teplé miestačka a svoje prachy! O čom to je, keď príde rozhodca na prípravný zápas mládeže a prvé čo sa opýta: "Koľko mi dáte?" Odpoveď: "Nič, veď to je príprava detí z tvojho mesta." "Nepískam, dovidenia!"

jedno vychodisko by som videl. nech nepiskaju nasi ale cestou sponzorou prip. grantov ziskat rozhodcov zo zahranicia , zorganizovat staz apod. ak je tak sport zavisly od ekonomiky tak nechajme pracovat ekonomicke pravidla v tomto pripade nech sa kvalita presadi a arogantni blbci nech si trhnu nohou....

kompromis nic neriesi.rozpor je zakladom pokroku
CIBO
Veterán

Ukáž profil

Správ: 2530
« Odpoveď #88 : 23. Nov 2007 - 13:49 »

on 23. Nov 2007 - 13:24, artin wrote:

jedno vychodisko by som videl. nech nepiskaju nasi ale cestou sponzorou prip. grantov ziskat rozhodcov zo zahranicia , zorganizovat staz apod. ak je tak sport zavisly od ekonomiky tak nechajme pracovat ekonomicke pravidla v tomto pripade nech sa kvalita presadi a arogantni blbci nech si trhnu nohou....

Myslím, že arogantní blbci budú i tí zo zahraničia, len to bude stáť viac a so svojími skúsenosťami to urobia elegantnejšie.

IP: Aktívne « Posledná zmena: 23. Nov 2007 - 13:49 od CIBO »

artin
Senior

priprav sa na horsie , dufaj v lepsie.

Ukáž profil

Správ: 398
« Odpoveď #89 : 23. Nov 2007 - 15:12 »

on 23. Nov 2007 - 13:49, CIBO wrote:

Myslím, že arogantní blbci budú i tí zo zahraničia, len to bude stáť viac a so svojími skúsenosťami to urobia elegantnejšie.

nemyslim. chodim tak raz do mesiaca na cesku ligu (prostejov, brno, ale aj zlin apod. )a takych exotov ako maju u nas licenciu som v cr  nevidel.

IP: Aktívne « Posledná zmena: 26. Nov 2007 - 09:19 od artin »

kompromis nic neriesi.rozpor je zakladom pokroku
Stránky: 1 ... 4 5 6 7 8  9 Odpoveď Odpoveď Informácia o odpovedi Informácia o odpovedi Pošli správu Pošli správu Tlač Tlač

« Žiadna téma | Nasledujúca téma »