Vitaj, hosť. prosím Prihlás sa alebo Registruj sa. 20. Jan 2020 - 14:08
Hlavná stránka Hlavná stránka Pomoc Pomoc Hľadať Hľadať Členovia Členovia Prihlás sa Prihlás sa Registruj sa Registruj sa

Basketland Forum
   Reprezentácie
   U16 - kadeti

ME - U16 Sarajevo, 15 – 24 August 2008
« Predošlá téma | Nasledujúca téma »
Stránky: 1 ... 4 5 6 7 8  ...  23 Odpoveď Odpoveď Informácia o odpovedi Informácia o odpovedi Pošli správu Pošli správu Tlač Tlač
   Autor  Téma: ME - U16 Sarajevo, 15 – 24 August 2008  (Čítané 14966 krát)
tato8
hosť

Email

Re: ME - U16 Sarajevo, 15 – 24 August 2008
« Odpoveď #75 : 28. Nov 2007 - 21:07 »
Citácia k odpovedi Citácia k odpovedi Uprav Uprav Vymaž Vymaž

Teraz sa Matus vratil z treningu a konecne som to z neho vytlacil. Z Interu ide Matus a Tomas Suska.

IP: Aktívne

Kiddo
Senior

when you are born to play

Ukáž profil

Správ: 344
« Odpoveď #76 : 28. Nov 2007 - 22:47 »
Citácia k odpovedi Citácia k odpovedi Uprav Uprav

Ja som videl to iste co ty, nas  slovensky basket a sfanatizovane naplno hrajuce hracky.Len to je iba vynimka.Slovenski sportovci vo vseobecnosti nie su naladení na podávanie vrcholnych 100% vykonov v repre drese, nemaju ctiziadostivost nieco dosiahnut a zomknut sa pre nieco ako team.Uz aj ty si sa mi zda spominal, ze pridu nasi hraci do repre a su frajeri, ze su reprezentanti. Nie prist a ukazat, preco som reprezentant a uz vobec nie nechat tam vsetko za Slovensko. Ale vychovavame ich k tomu od malicka?Kolko narodnych zastav visi v nasich mladeznickich halach?Kto je Kropilak?Rajniak?Maticky?Petruska?
on 28. Nov 2007 - 19:55, tato8 wrote:

Turnaj V4 neberiem za smerodajny, Skor to beriem ako prvy reprezentacny zraz ukonceny turnajom. Pocuvaj Kiddo, na MS U 19 zien v Bratislave som si odsedel v NTC kazdy den dva az tri zapasy a hlavne som videl vsetky zapasy nasich bab. Aj ked ich trenoval zahranicny trener, baby hrali nas obycajny slovensky basketbal, ale hrali ho s takym sebavedomim a zanietenim, ze som sa nestacil cudovat. A aj preto skoncili na siestom mieste na svete. Cize aj tu u kadetov moze platit rovnaka zasada. Hrat to co hrat viem , hrat pre team a neposrat sa zo superov.

IP: Aktívne « Posledná zmena: 28. Nov 2007 - 22:51 od Kiddo »

Airmarian
Plnohodnotný člen

Žiar nad Hronom is best!!!

kadet

Ukáž profil Email

Správ: 194
« Odpoveď #77 : 29. Nov 2007 - 13:15 »

on 28. Nov 2007 - 22:47, Kiddo wrote:
Ja som videl to iste co ty, nas  slovensky basket a sfanatizovane naplno hrajuce hracky.Len to je iba vynimka.Slovenski sportovci vo vseobecnosti nie su naladení na podávanie vrcholnych 100% vykonov v repre drese, nemaju ctiziadostivost nieco dosiahnut a zomknut sa pre nieco ako team.Uz aj ty si sa mi zda spominal, ze pridu nasi hraci do repre a su frajeri, ze su reprezentanti. Nie prist a ukazat, preco som reprezentant a uz vobec nie nechat tam vsetko za Slovensko. Ale vychovavame ich k tomu od malicka?Kolko narodnych zastav visi v nasich mladeznickich halach?Kto je Kropilak?Rajniak?Maticky?Petruska?

Airmarian
Plnohodnotný člen

kadet

Ukáž profil Email

« Odpoveď #78 : 29. Nov 2007 - 13:16 »

on 28. Nov 2007 - 21:07, tato8 wrote:
Teraz sa Matus vratil z treningu a konecne som to z neho vytlacil. Z Interu ide Matus a Tomas Suska.

no a s inich druztiev neviem kto ide

tato8
hosť

Email

« Odpoveď #79 : 29. Nov 2007 - 17:58 »

on 28. Nov 2007 - 22:47, Kiddo wrote:

Kiddo, uz ma neser. Tuto stranku citaju kadeti. Ja sa ich tu snazim nabudit, a Ty to vsetko spochybnis. Bud trochu pedagog, ved si tusim trener.
 Wink

IP: Aktívne « Posledná zmena: 29. Nov 2007 - 18:17 od tato8 »

tato8
hosť

Email

« Odpoveď #80 : 29. Nov 2007 - 18:22 »

on 29. Nov 2007 - 13:16, Airmarian wrote:

no a s inich druztiev neviem kto ide

To neviem, Ale urcite pojdu okrem Vas troch dvaja z Interu, dvaja-traja z  Malaciek, mozno jeden  BSC. to uz mas hned 8-9 hracov.

Kiddo
Senior

Ukáž profil

« Odpoveď #81 : 29. Nov 2007 - 21:40 »

ok
urcite by som ale nesiel dobyvat Europu bez hracov Presova.  
Slovensko nekonci na zapade  
on 29. Nov 2007 - 17:58, tato8 wrote:

Kiddo, uz ma neser. Tuto stranku citaju kadeti. Ja sa ich tu snazim nabudit, a Ty to vsetko spochybnis. Bud trochu pedagog, ved si tusim trener.
 Wink

tato8
hosť

Email

« Odpoveď #82 : 29. Nov 2007 - 21:49 »

on 29. Nov 2007 - 21:40, Kiddo wrote:
ok
urcite by som ale nesiel dobyvat Europu bez hracov Presova.  
Slovensko nekonci na zapade  

To som nepovedal. Urcite ma aj Presov, aj ine teamy z vychodu hracov hodnych reprezentacie. Ale trenerovi do hlavy nevidim a spekulovat nechcem.

IP: Aktívne « Posledná zmena: 29. Nov 2007 - 21:52 od tato8 »

Kiddo
Senior

Ukáž profil

« Odpoveď #83 : 29. Nov 2007 - 21:59 »

Ale my musime nase slabiny pomenovat a pracovat na ich odstraneni.Nie sa tvarit, ze ideme postupit a cakat, ze sa zasa raz niekedy nejake druzstvo sfanatizuje a bude makat na 100-120%.
Nasadenie,snaha,zaujatost,sebavedomie, narodna hrdost by mali byt samozrejmostou. Basketbal  je umenie a umom sa musime odlisovat od iných druzstiev.
Co je na tom nepedagogicke? Ak to cita nejaky kadet reprezentant, tu ma dovod na zamyslenie a zaroven aj navod. Nebudem tu pisat, ze sme perfektni a rozbijeme pol Europy.
on 29. Nov 2007 - 17:58, tato8 wrote:

Wink

IKOIKO
Veterán

1-9-5-4

Ukáž profil

Správ: 555
« Odpoveď #84 : 30. Nov 2007 - 12:45 »

Inter -Šuška a Luley, Prešov - Bacil (Kancír) a Múmia (Šeminský).on 28. Nov 2007 - 16:26, Airmarian wrote:

a viete kto ide este na ten turnaj do polska od nas idem ja slavik a oravec neviete este o niekom?

IP: Aktívne « Posledná zmena: 01. Dec 2007 - 18:43 od IKOIKO »

IKOIKO
Veterán

1-9-5-4

Ukáž profil

Správ: 555
« Odpoveď #85 : 30. Nov 2007 - 12:51 »

Tréner Orgler o hráčoch z Prešova vie. Teraz si vybral dvoch rozohrávačov a ďalších si nechal v hlave. Veď Miro Šveda (92) bol v užšom výbere 91, lebo niečo vie a niečo aj dokázal. Teraz musia trénera presvedčiť ďalší. Konkurencia musí byť.on 29. Nov 2007 - 21:49, tato8 wrote:

To som nepovedal. Urcite ma aj Presov, aj ine teamy z vychodu hracov hodnych reprezentacie. Ale trenerovi do hlavy nevidim a spekulovat nechcem.

Airmarian
Plnohodnotný člen

kadet

Ukáž profil Email

« Odpoveď #86 : 30. Nov 2007 - 14:31 »

on 30. Nov 2007 - 12:51, IKOIKO wrote:
Tréner Orgler o hráčoch z Prešova vie. Teraz si vybral dvoch rozohrávačov a ďalších si nechal v hlave. Veď Miro Šveda (92) bol v užšom výbere 91, lebo niečo vie a niečo aj dokázal. Teraz musia trénera presvedčiť ďalší. Konkurencia musí byť.

a s inych timov kto ide?

tato8
hosť

Email

« Odpoveď #87 : 30. Nov 2007 - 15:33 »

on 29. Nov 2007 - 21:59, Kiddo wrote:
Ale my musime nase slabiny pomenovat a pracovat na ich odstraneni.Nie sa tvarit, ze ideme postupit a cakat, ze sa zasa raz niekedy nejake druzstvo sfanatizuje a bude makat na 100-120%.
Nasadenie,snaha,zaujatost,sebavedomie, narodna hrdost by mali byt samozrejmostou. Basketbal  je umenie a umom sa musime odlisovat od iných druzstiev.
Co je na tom nepedagogicke? Ak to cita nejaky kadet reprezentant, tu ma dovod na zamyslenie a zaroven aj navod. Nebudem tu pisat, ze sme perfektni a rozbijeme pol Europy.

Mas pravdu, ale uvedom si ze repretrener uz nema cas odstranovat nedostatky hracov , ktore neodstranil doteraz jeho klubovy trener. On si vybere hracov , ktori mu pasuju do jeho koncepcie, ktori zvladaju ICJ, ktori maju gule, vysvetli im svoj zamer, a povie im aby za Slovensko polozili zivot. Ak sa to podari, sme majstri Europy, ak nie zivot ide dalej. Vies neverim tomu, ze Slovensko nemoze byt majster Europy, a tak isto neverim ani tomu, ze nim bude kazdy rok. Mozno raz pride nejaka generacia hracov, ktora zaziari, a udrzi sa basketbalovom nebi dlhsie, tak ako zeny z Ruzomberku a preco by to nemohla byt prave tato generacia. Ved je to jednoduche, na buduci rok postupia juniori do A kategorie a na ten dalsi ju tito chalani vyhraju. Grin

IP: Aktívne « Posledná zmena: 01. Dec 2007 - 09:49 od tato8 »

ZAKO15
Veterán

YaBB 1G - SP1 je výborné!

bkm svit!!!

Ukáž profil

Správ: 2182
« Odpoveď #88 : 30. Nov 2007 - 19:16 »

on 30. Nov 2007 - 14:31, Airmarian wrote:

a s inych timov kto ide?

ahoj...marian...mi sa nepozname ale nevadi...mozme sa spoznat..ja som marek hravam za svit pravidelne...takze blizi sa nam aj liga nie,?coskoro sa uvidime aj v zapasoch proti sebe...lebo z vychodu pojdu presov,svit,humenne a kosice.ja ta poznam hral som uz proti tebe aj v ziline ked bol turnaj takisto na ms-r vo svit este ked sme boli mini ziaci...takisto velmi dobre poznam aj bulka filipa...on mi kupil lizatko vtedy vo svite si este pametam Grin Grinho pozdraf od mareka zo svitu z tych ms-r mozno bude pametat. Winkdik...no a ten vyber repre. ma byt v leviciach ako si vravelHuhno kedy budu mena vsetkych hracov co su pozvani neviesHuhdufam ze pan. orgler aj do svitu nakukne...hraci tu su talentovani a je z coho vyberat..podobne aj v presove a kosiciach...takze by mi bolo luto keby isli len zo zapadu a z vychodu iba z presova...lebo aj mi chceme dokazat ze basket je nas ziwot...hlavne ja...no to uz necham na panovi orglerovi...takze tolko maj sa a ozvi sa... Smiley

Airmarian
Plnohodnotný člen

kadet

Ukáž profil Email

« Odpoveď #89 : 30. Nov 2007 - 21:08 »

on 30. Nov 2007 - 19:16, ZAKO15 wrote:

ahoj...marian...mi sa nepozname ale nevadi...mozme sa spoznat..ja som marek hravam za svit pravidelne...takze blizi sa nam aj liga nie,?coskoro sa uvidime aj v zapasoch proti sebe...lebo z vychodu pojdu presov,svit,humenne a kosice.ja ta poznam hral som uz proti tebe aj v ziline ked bol turnaj takisto na ms-r vo svit este ked sme boli mini ziaci...takisto velmi dobre poznam aj bulka filipa...on mi kupil lizatko vtedy vo svite si este pametam Grin Grinho pozdraf od mareka zo svitu z tych ms-r mozno bude pametat. Winkdik...no a ten vyber repre. ma byt v leviciach ako si vravelHuhno kedy budu mena vsetkych hracov co su pozvani neviesHuhdufam ze pan. orgler aj do svitu nakukne...hraci tu su talentovani a je z coho vyberat..podobne aj v presove a kosiciach...takze by mi bolo luto keby isli len zo zapadu a z vychodu iba z presova...lebo aj mi chceme dokazat ze basket je nas ziwot...hlavne ja...no to uz necham na panovi orglerovi...takze tolko maj sa a ozvi sa... Smiley

no asi ta poznamk urcite mu poviem neviem kto ide s inych timov iba od nas a na ten turnaj ide niekto z vas? na akom turnaji v ziline? no uz sa tesim ked budeme proti am hrat

Stránky: 1 ... 4 5 6 7 8  ...  23 Odpoveď Odpoveď Informácia o odpovedi Informácia o odpovedi Pošli správu Pošli správu Tlač Tlač

« Predošlá téma | Nasledujúca téma »