Vitaj, hosť. prosím Prihlás sa alebo Registruj sa. 01. Jún 2020 - 01:34
Hlavná stránka Hlavná stránka Pomoc Pomoc Hľadať Hľadať Členovia Členovia Prihlás sa Prihlás sa Registruj sa Registruj sa

Basketland Forum
   Reprezentácie
   U16 - kadeti

Ďalšie prípravy na Majstrovstvá Európy B-divízie
« Predošlá téma | Nasledujúca téma »
Stránky: 1 ... 16 17 18 19 20  ...  25 Odpoveď Odpoveď Informácia o odpovedi Informácia o odpovedi Pošli správu Pošli správu Tlač Tlač
   Autor  Téma: Ďalšie prípravy na Majstrovstvá Európy B-divízie  (Čítané 18342 krát)
clupko
Veterán

YaBB 1G - SP1 je výborné!

Ukáž profil

Správ: 3577
Re: Ďalšie prípravy na Majstrovstvá Európy B-divíz
« Odpoveď #255 : 17. Aug 2008 - 17:54 »
Citácia k odpovedi Citácia k odpovedi Uprav Uprav

on 13. Aug 2008 - 21:33, ZOLO wrote:
Chcel by som navrhnúť, či by nebolo možné, aby sme si prípadnú nespokojnosť a nesúhlasné názory nechali až po šampionáte. Kvôi chalanom, čo sú tam, a ktorí určite išli hrať naplno. Nechajme ich, nech sa môžu plne koncentrovať a nerozptylujme ich.  

Chalani, držte sa!!

Nadalej drzim palce a zelam vyhry az do konca turnaja !!!

IP: Aktívne

clupko
Veterán

Ukáž profil

« Odpoveď #256 : 17. Aug 2008 - 17:55 »

on 17. Aug 2008 - 16:21, tato8 wrote:
1/4        5 : 23 Šľak ma trafí.

UHNI SA A POVZBUDZUJ !!!

IKOIKO
Veterán

1-9-5-4

Ukáž profil

Správ: 555
« Odpoveď #257 : 17. Aug 2008 - 17:56 »

Falošná spokojnosť nie je na mieste. Chlapci a celá výprava presne vedia, kde ich tlačí topánka a že z jalovej kravy tela nedostanú.

tato8
hosť

Email

« Odpoveď #258 : 17. Aug 2008 - 17:57 »
Citácia k odpovedi Citácia k odpovedi Uprav Uprav Vymaž Vymaž

on 17. Aug 2008 - 17:23, IKOIKO wrote:
Pokračujem. Chlapci z Interu, koľko ťažkých zápasov ste si za sezónu zahrali? Aj tých pár čo bolo, boli choroby, zranenia, takže ich bolo ešte menej ako málo. Aj Prešov hral niekoľko zápasov v chorobe, takže sa nedalo hrať na plno v ťažkých zápasoch. Nový ročník súťaže kadetov (1993 a ml.) sa bude hrať rovnako debilne a to len uvidíme čo sa bude diať.

V Lige kadetov bol pre nás ťažký každý zápas, preto že sme mali k dispozícii iba základnú zostavu, potom dlho nič a potom sa našla nejaká 93-jka. ktorá občas zabrala. Keď  mal niekto zdravotné problémy, alebo sa niekto vyfauloval, bolo po zápase. Jar ma ani tak netrápi, skôr ma trápi jesenná kvalifikácia do Ligy kadetov. Štyri ťažšie zápasy a zbytok o ničom s krúžkarmi. Preto sme skončili na nepostupovom piatom mieste. Je zbytočné rozdelovať základnú časť na 3 kraje. Možno by sa oplatilo turnajovým spôsobom v septembri vyselektovať 6, alebo 8 mužstiev, ktoré by potom hrali celoslovenskú ligu kadetov.

tato8
hosť

Email

« Odpoveď #259 : 17. Aug 2008 - 18:07 »

No dúfam, že Estónci dnes porazia Bielorusov, aby sme mali nádej umiestniť sa do štvrtého miesta.

jasan
Nováčik
*

Stačí len 10% talentu a 90% driny a budeš v HRE!

fanda

Ukáž profil

Správ: 30
« Odpoveď #260 : 17. Aug 2008 - 18:12 »

on 17. Aug 2008 - 17:56, IKOIKO wrote:
Falošná spokojnosť nie je na mieste. Chlapci a celá výprava presne vedia, kde ich tlačí topánka a že z jalovej kravy tela nedostanú.

Už som to spomínal pred majstrovstvami:Chlapci zahrajú len to, čo sa doteraz vo svojich kluboch naučili. Ani Orgler ich za 2 mesiace nedokáže naučiť viac.  
Člupko ma skritizoval, že hamujem optimizmus, ale ja skôr pevne stojím na zemi a vidíme, kde je náš basket. CHlapci dávajú do toho všetko, chyba je v systéme v našej republike, už školstvo je zaostalé pri podpore akéhokoľvek športu. Aj tohtoročná olympiáda to ukázala a Mikolaj sa začína zamýšľať. Nuž načase, a páni s SBAHuh toje ako v politickej strane, proti múru sa neoplatí šťať.

clupko
Veterán

Ukáž profil

« Odpoveď #261 : 17. Aug 2008 - 18:24 »

on 13. Aug 2008 - 22:55, jasan wrote:

Tak sa mi to Clupko páči,len OPTIMIZMUS!!!

Huh

IKOIKO
Veterán

1-9-5-4

Ukáž profil

« Odpoveď #262 : 17. Aug 2008 - 18:26 »

Popíšem presne a krátko. Dal návrh na zmenu systému súťaže najprv M.Galata. Ozvali sa len 3. tréneri kadetov. Potom som to zopakoval ja a otravoval som aj telefonicky. 10 z 12. trénerov chcelo zmenu na celoštátnu ligu od začiatku. Humenné a Inter sa neozvali. Na konferencii SBA v Žiline som túto skutočnosť vyslovil. Odpoveď vedenia bola jednoduchá: neskoro. Návrh na zmeny sa mal podať po výzve a uverejnení pred nejakými 10. dňami. Túto problematiku som mohol rozobrať len doma s rybičkami. Konferencia bola vlastne humbuk na formálne odsúhlasenie návrhu všetkých zmien predpisov a hyhlásení súťaží. Odborná debata bola nevhodným bodom programu. Vypočuli sme si správu prezidenta SBA, zdvihli sme ruky, zjedli dva chody a tretí chod bol odchod. Potom to tak vypadá. O 30 v B divízii. OD HLAVY SMRDÍ RYBA.

ZOLO
hosť

Email

« Odpoveď #263 : 17. Aug 2008 - 18:29 »

on 17. Aug 2008 - 18:12, jasan wrote:
...a Mikolaj sa začína zamýšľať...

Tak toto si nemohol myslieť vážne

ZOLO
hosť

Email

« Odpoveď #264 : 17. Aug 2008 - 18:31 »

on 17. Aug 2008 - 17:54, clupko wrote:

Nadalej drzim palce a zelam vyhry az do konca turnaja !!!

Netráp sa. Je dôležitejšie prezentovať sám seba, ako vysloviť podporu chalanom aj po zbabranom zápase...

IKOIKO
Veterán

1-9-5-4

Ukáž profil

« Odpoveď #265 : 17. Aug 2008 - 18:34 »

Takže, aby bolo každému jasné, že každý úspech našich mládežníckych družstiev je len výsledkom enormnej snahy hráčov a správnej konštalácie hviezd. Hovk, dohovoril som.

ZOLO
hosť

Email

« Odpoveď #266 : 17. Aug 2008 - 18:35 »

Tieto debaty sú zaujímavé a možno(pravdepodobne), by aj mohli byť prospešné mládežníckemu basketbalu. Ja sa nemôžem vyjadrovať k obsahu, lebo nemám dostatočný prehľad, ale nerozumiem, prečo si to nemôžte nechať po majstrovstvách?

clupko
Veterán

Ukáž profil

« Odpoveď #267 : 17. Aug 2008 - 18:55 »

Napisem sem o kadetkach, zacali troma vyhrami. Potom dve prehry, z toho jedna mozno nestastna s Finskom o bod a dnes hraje Finsko finale a postup ma do Acka isty. Mohli to byt nase baby. Len jeden jediny bod. Chlapci zacali zle a mozu dobre skoncit. Preco ich mame uz teraz presvedcovat, ze sa im to nepodari Huh
Co je na tom take tazke pocuvnut vyzvu ZOLA a fandit im az do konca turnaja ?
Su to 16 rocni chlapci a trener im povie , dnes vyhrate, tak to urobia.
Nam zostava verit, ze sa tak stane .
Slovensko do toho !!!

IKOIKO
Veterán

1-9-5-4

Ukáž profil

« Odpoveď #268 : 17. Aug 2008 - 19:00 »

Po kvalifikácii to nieje tak aktuálne, lebo sa bude žiť každodennými starosťami: tréning, turnaj, chýbajú dresy, nemáme tréningové jednotky v najvhodnejší čas a ...on 17. Aug 2008 - 18:35, ZOLO wrote:
Tieto debaty sú zaujímavé a možno(pravdepodobne), by aj mohli byť prospešné mládežníckemu basketbalu. Ja sa nemôžem vyjadrovať k obsahu, lebo nemám dostatočný prehľad, ale nerozumiem, prečo si to nemôžte nechať po majstrovstvách?

tato8
hosť

Email

« Odpoveď #269 : 17. Aug 2008 - 19:46 »

Takže chalani, dobre sa vyspite nech sa vám prečistia hlavičky a zajtra ideme na plno. Bol by v tom čert, aby zajtra nedali Mirečko a Múmia po tridsať bodov, ako dávali v lige. Tá smola sa už konečne musí prelomiť.  
Prajem Vám veľa šťastia a držím Vám všetkým palce.

Stránky: 1 ... 16 17 18 19 20  ...  25 Odpoveď Odpoveď Informácia o odpovedi Informácia o odpovedi Pošli správu Pošli správu Tlač Tlač

« Predošlá téma | Nasledujúca téma »