Vitaj, hosť. prosím Prihlás sa alebo Registruj sa. 01. Jún 2020 - 02:38
Hlavná stránka Hlavná stránka Pomoc Pomoc Hľadať Hľadať Členovia Členovia Prihlás sa Prihlás sa Registruj sa Registruj sa

Basketland Forum
   Reprezentácie
   U16 - kadeti

Ďalšie prípravy na Majstrovstvá Európy B-divízie
« Predošlá téma | Nasledujúca téma »
Stránky: 1 2 3 4 5  ...  25 Odpoveď Odpoveď Informácia o odpovedi Informácia o odpovedi Pošli správu Pošli správu Tlač Tlač
   Autor  Téma: Ďalšie prípravy na Majstrovstvá Európy B-divízie  (Čítané 18343 krát)
parek
Nováčik
*

slova nic neznamenaju ciny su dolezite

Ukáž profil

Správ: 21
Re: Ďalšie prípravy na Majstrovstvá Európy B-divíz
« Odpoveď #30 : 07. Jún 2008 - 12:16 »
Citácia k odpovedi Citácia k odpovedi Uprav Uprav

on 07. Jún 2008 - 11:45, tato8 wrote:

Aky velky basket? Ved tam budu hrat so seberovnymi. Len sa netreba pred superom posrat.

no ved prave nemieme sa posrat ale videl som co sme robili ked sme boli v polsku a videli sme cechov....nevem co budeme robitt ked pridu nemci alebo anglicania..tak ale to je moj nazor..ked to bude inak tak budem len rad

IP: Aktívne « Posledná zmena: 07. Jún 2008 - 12:18 od parek »

bacilPO
Plnohodnotný člen

Prešovský basket

Ukáž profil Email

Správ: 209
« Odpoveď #31 : 07. Jún 2008 - 13:35 »

on 03. Jún 2008 - 20:37, tato8 wrote:
24 chalanov uz ma pozvanky. Hodte to sem niekto.
Bacila a Zaka som tam nevidel, skoda.

No asiq mi nebolo sudene byt tam skoda.

IP: Aktívne

bacilPO
Plnohodnotný člen

Prešovský basket

Ukáž profil Email

« Odpoveď #32 : 07. Jún 2008 - 13:39 »

on 07. Jún 2008 - 12:16, parek wrote:

no ved prave nemieme sa posrat ale videl som co sme robili ked sme boli v polsku a videli sme cechov....nevem co budeme robitt ked pridu nemci alebo anglicania..tak ale to je moj nazor..ked to bude inak tak budem len rad

No jaro dufam ze tam budete vsetci dvanasti bojovat za slovensky basket lebo mate velmu sancu postavit slovensky basketbalovy vlak na tu spravnu kolaj drzim palce prsty vsetko mozno. budem vas sledovat ako to dobadne a pozdravujem vsetkych aj trenerov.

tato8
hosť

Email

« Odpoveď #33 : 07. Jún 2008 - 16:32 »
Citácia k odpovedi Citácia k odpovedi Uprav Uprav Vymaž Vymaž

on 07. Jún 2008 - 12:16, parek wrote:

My sa hlavne musime starat o seba a nie o ostatne teamy. Dobre sa pripravit, v zapasoch sa nesetrit  a vydat zo seba vsetko. Ono sa moze stat, ze prave papierovym favoritom z nasej skupiny sa nebude darit v zapasoch s nami, alebo vobec.

parek
Nováčik
*

Ukáž profil

« Odpoveď #34 : 07. Jún 2008 - 17:06 »

on 07. Jún 2008 - 13:39, bacilPO wrote:

No jaro dufam ze tam budete vsetci dvanasti bojovat za slovensky basket lebo mate velmu sancu postavit slovensky basketbalovy vlak na tu spravnu kolaj drzim palce prsty vsetko mozno. budem vas sledovat ako to dobadne a pozdravujem vsetkych aj trenerov.

ja budem bojovat za azerbajdzan Grin...ale nie ved to je jasne...skoda ze taba nevybrali som cakal ze sa tam dostanes...ale ved este je kopa casu vsetko sa moze zmenit Wink

parek
Nováčik
*

Ukáž profil

« Odpoveď #35 : 07. Jún 2008 - 17:08 »

on 07. Jún 2008 - 16:32, tato8 wrote:

My sa hlavne musime starat o seba a nie o ostatne teamy. Dobre sa pripravit, v zapasoch sa nesetrit  a vydat zo seba vsetko. Ono sa moze stat, ze prave papierovym favoritom z nasej skupiny sa nebude darit v zapasoch s nami, alebo vobec.

no to jepravda no...ved uvidime co bude..nechame sa prekvapit Tongue

ZAKO15
Veterán

YaBB 1G - SP1 je výborné!

bkm svit!!!

Ukáž profil

Správ: 2182
« Odpoveď #36 : 07. Jún 2008 - 19:56 »

drzim palce chalanom!!! Cool

tato8
hosť

Email

« Odpoveď #37 : 07. Jún 2008 - 21:02 »

on 07. Jún 2008 - 13:35, bacilPO wrote:

No asiq mi nebolo sudene byt tam skoda.

Hlavne neklesaj na duchu, makaj na sebe dalej.

bacilPO
Plnohodnotný člen

Prešovský basket

Ukáž profil Email

« Odpoveď #38 : 10. Jún 2008 - 20:46 »

on 07. Jún 2008 - 17:06, parek wrote:

ja budem bojovat za azerbajdzan Grin...ale nie ved to je jasne...skoda ze taba nevybrali som cakal ze sa tam dostanes...ale ved este je kopa casu vsetko sa moze zmenit Wink

No to som rad jaro no tak uz nic sa stat nemoze to bi muselo ochoriet 13 hracov aby sa daco dalo lebo co su ty 24 tak oni su uz aj na tej europskej kimisii ci co to je napisany ze z nich budu reporezentovat slovensko aspon tak sa mi zda no nevem try to vies lepsie cauko.

jasan
Nováčik
*

Stačí len 10% talentu a 90% driny a budeš v HRE!

fanda

Ukáž profil

Správ: 30
« Odpoveď #39 : 11. Jún 2008 - 17:18 »

Bacil neklesaj na duchu, na FIBA ešte nič nie je nahlásené. Prejdi si ich stránky a team tam ešte nie je, ani na oficiálnej stránke SBA. Takže šanca je vždy, až do poslednej chvíle. Tiež nás zaskočilo, že tam nie si, mal byť mínus košičan a plus jeden prešovčan a to Ty. Ale tréner rozhodol. Treba ho akceptovať a hlavne nekomentovať kto má na "velký basket", alebo nemá. Pretože Váš pohľad na vec je z uhla hráča a nie z uhla trénera. Na to musíte ešte vela vela dozriet. (tento dovetok patrí skôr Jarovi, ako Tebe).

IP: Aktívne « Posledná zmena: 11. Jún 2008 - 17:22 od jasan »

ARENAS#0
Veterán

ESO CLUB LUCENEC !!!

Ukáž profil

Správ: 543
« Odpoveď #40 : 11. Jún 2008 - 21:18 »

on 11. Jún 2008 - 17:18, jasan wrote:
Bacil neklesaj na duchu, na FIBA ešte nič nie je nahlásené. Prejdi si ich stránky a team tam ešte nie je, ani na oficiálnej stránke SBA. Takže šanca je vždy, až do poslednej chvíle. Tiež nás zaskočilo, že tam nie si, mal byť mínus košičan a plus jeden prešovčan a to Ty. Ale tréner rozhodol. Treba ho akceptovať a hlavne nekomentovať kto má na "velký basket", alebo nemá. Pretože Váš pohľad na vec je z uhla hráča a nie z uhla trénera. Na to musíte ešte vela vela dozriet. (tento dovetok patrí skôr Jarovi, ako Tebe).
jj nate pravdu

ESO CLUB LUCENEC
bacilPO
Plnohodnotný člen

Prešovský basket

Ukáž profil Email

« Odpoveď #41 : 11. Jún 2008 - 21:39 »

No ďakujem veľmi pekne. ano jasne že to treba akceptovat co spravy trener reprezentacie ale naozaj v kutku duse som myslel ze ma pozve alebo aspon da do tej 24 ale nestalo sa. ale stale na sebe makam ak nie tento rok tak skusim na dalsie roky najskor asiq o dva roky, neklesam a este vy ste ma do toho viac nabudili na sebe pracovat posilujem tak ako mi povedal pán trener Orgler s vlastnou vahou.

parek
Nováčik
*

Ukáž profil

« Odpoveď #42 : 11. Jún 2008 - 22:26 »

no je to pravda ja to berem Smiley...vsetko sa rozhodne na parkete Tongue...kazdy zapas je iny ...iny super ina hra

tato8
hosť

Email

« Odpoveď #43 : 12. Jún 2008 - 17:09 »

on 11. Jún 2008 - 21:39, bacilPO wrote:

No ďakujem veľmi pekne. ano jasne že to treba akceptovat co spravy trener reprezentacie ale naozaj v kutku duse som myslel ze ma pozve alebo aspon da do tej 24 ale nestalo sa. ale stale na sebe makam ak nie tento rok tak skusim na dalsie roky najskor asiq o dva roky, neklesam a este vy ste ma do toho viac nabudili na sebe pracovat posilujem tak ako mi povedal pán trener Orgler s vlastnou vahou.

To som chcel pocut.

Svitek
Junior
**

Ak ho milujes nie je co riesit.....

Ukáž profil WWW Email

Správ: 69
« Odpoveď #44 : 12. Jún 2008 - 22:16 »

Takze NECHAPEM preco tam je lukas athanazov...je to 1993 a trener povedal ze im chyba stredny mali radsej zobrat bacila sak petoSmiley

ITS NO US JUST
Me

ICQ 305-084-923
E-MAIL richardsvitek@post.sk
MOBIL 0908226648
NICK Gelnica_assas1[SK]

Stránky: 1 2 3 4 5  ...  25 Odpoveď Odpoveď Informácia o odpovedi Informácia o odpovedi Pošli správu Pošli správu Tlač Tlač

« Predošlá téma | Nasledujúca téma »