Vitaj, hosť. prosím Prihlás sa alebo Registruj sa. 31. Máj 2020 - 23:59
Hlavná stránka Hlavná stránka Pomoc Pomoc Hľadať Hľadať Členovia Členovia Prihlás sa Prihlás sa Registruj sa Registruj sa

Basketland Forum
   Reprezentácie
   U16 - kadeti

Moravek do repre nepatri
« Predošlá téma | Nasledujúca téma »
Stránky: 1 2  Odpoveď Odpoveď Informácia o odpovedi Informácia o odpovedi Pošli správu Pošli správu Tlač Tlač
   Autor  Téma: Moravek do repre nepatri  (Čítané 2091 krát)
zabijak123
Nováčik
*

som naj na celom svete v baskete som proste cool

Ukáž profil

Správ: 7
Re: Moravek do repre nepatri
« Odpoveď #15 : 06. Jún 2008 - 21:11 »
Citácia k odpovedi Citácia k odpovedi Uprav Uprav

No ale ja sa bojim

IP: Aktívne

majestic6
Plnohodnotný člen

ZH 4ever

junior

Ukáž profil

Správ: 129
« Odpoveď #16 : 07. Jún 2008 - 06:43 »

tak tu nevypisuj aká si hviezda a aspoň nám povedz za aký team hrávaš?

I do it my way
magellan
Veterán

YaBB 1G - SP1 je výborné!

Ukáž profil

Správ: 2139
« Odpoveď #17 : 07. Jún 2008 - 15:05 »

on 06. Jún 2008 - 20:51, zabijak123 wrote:
A este som velmi zvedavy ako skonci SR vyber na majstrovstvach europy. asi tak ako po minule roky haha.

...si ma normálne zaujal. Ja som tiež zvedavý, ako repre na tých majstrovstvách skončí. O to viac mi vadí, že nechceš prezradiť svoje meno. Ak by sa totiž naplnila Tvoja ambícia dostať sa do repre(čo Ti úprimne želám), mohli by sme sa tešiť ako TY(!) to Slovensko vytrhneš z biedy!!!  Grin Tongue Grin Tongue Grin Tongue
Aby sme všetci vedeli,komu za to môžme ďakovať!!!

IP: Aktívne « Posledná zmena: 07. Jún 2008 - 15:07 od magellan »

ferko
Nováčik
*

Ukáž profil

Správ: 21
« Odpoveď #18 : 12. Jún 2008 - 22:08 »

Ten kto vymyslel tuto temu je uplny ko.....ako ze sory kamo ale moravek je jediny hrac do 16rokov na slovensku ktory sa presadi na europe ..a bez neho by ste boli uplne strateni...zato ze je na vyssej urovni ako vy tak by nemal byt v repre sa uvedom..

carmelo
hosť

Email

« Odpoveď #19 : 04. Júl 2008 - 16:44 »
Citácia k odpovedi Citácia k odpovedi Uprav Uprav Vymaž Vymaž

tak to ti teda nevislo s tou temou nejak si vsetci proti tebe ......powedz anm meno chceme o tebe vediet take superhviezdy nemozzu ostavat v ustrani ukaž sa nam aka si star ................preboha chlapce ved ti nevies co pises sa uvedom neni si ti tak trochu narcisHuhnemyslis si o sebe vela Huh

neso
Plnohodnotný člen

Ukáž profil

Správ: 121
« Odpoveď #20 : 04. Júl 2008 - 17:40 »

on 30. Máj 2008 - 15:07, zabijak123 wrote:
Ja si to myslim lebo lieta vysoko v oblakoch od kedy bol na repre U-16 minuly rok a este od kedy hraje v USK Praha. A zato, že je vysoky a vie blokovat tak estze neznamena ze ma patrit do repore slovenska mzno hej ale v kategorii U-8

ti degener asi nevies co je basketbal jaro je vychazdajuca hviezda svk ..... ked jaro nepatri do repre tak ti nepatris na tento svet

neso
Plnohodnotný člen

Ukáž profil

Správ: 121
« Odpoveď #21 : 04. Júl 2008 - 17:42 »

on 30. Máj 2008 - 15:45, zabijak123 wrote:

No ako som napisal v prvej sprave je namysleny a mal by som tam bytt urcite ja. A je to tak ale nikto si to nece pripustit.

ti bi si mal bit  v repre  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin dobri potom vsak jenevies co je loopta Grin Grin Grin Grin Grin

IKOIKO
Veterán

1-9-5-4

Ukáž profil

Správ: 555
« Odpoveď #22 : 23. Júl 2008 - 21:36 »

Ústava SR Ti dáva právo na vyslovenie svojho názoru a nezakazuje mať aj hlúpy názor. Využil si to na 100%.on 30. Máj 2008 - 15:07, zabijak123 wrote:
Ja si to myslim lebo lieta vysoko v oblakoch od kedy bol na repre U-16 minuly rok a este od kedy hraje v USK Praha. A zato, že je vysoky a vie blokovat tak estze neznamena ze ma patrit do repore slovenska mzno hej ale v kategorii U-8

IP: Aktívne « Posledná zmena: 23. Júl 2008 - 21:38 od IKOIKO »

Stránky: 1 2  Odpoveď Odpoveď Informácia o odpovedi Informácia o odpovedi Pošli správu Pošli správu Tlač Tlač

« Predošlá téma | Nasledujúca téma »