Vitaj, hosť. prosím Prihlás sa alebo Registruj sa. 26. Máj 2020 - 11:59
Hlavná stránka Hlavná stránka Pomoc Pomoc Hľadať Hľadať Členovia Členovia Prihlás sa Prihlás sa Registruj sa Registruj sa

Basketland Forum
   Reprezentácie
   U16 - kadeti

ATHANAZOV DO U16
« Predošlá téma | Nasledujúca téma »
Stránky: 1 2 3  4 Odpoveď Odpoveď Informácia o odpovedi Informácia o odpovedi Pošli správu Pošli správu Tlač Tlač
   Autor  Téma: ATHANAZOV DO U16  (Čítané 3695 krát)
bo
Nováčik
*

YaBB 1G - SP1 je výborné!

Ukáž profil

Správ: 45
ATHANAZOV DO U16
« : 02. Jún 2009 - 10:06 »
Citácia k odpovedi Citácia k odpovedi Uprav Uprav

Bol by som rád ak by ste pridali svoj názor (hlavne tréneri) a aspoň touto cestou presvedčili kompetentného, že najlepší rozohrávač v kategórii U16 Lukáš Athanazov jednoznačne do reprezentácie patrí.

IP: Aktívne

Nine
Junior
**

SNV

Ukáž profil

Správ: 91
Re: ATHANAZOV DO U16
« Odpoveď #1 : 02. Jún 2009 - 19:48 »

on 02. Jún 2009 - 10:06, bo wrote:
Bol by som rád ak by ste pridali svoj názor (hlavne tréneri) a aspoň touto cestou presvedčili kompetentného, že najlepší rozohrávač v kategórii U16 Lukáš Athanazov jednoznačne do reprezentácie patrí.

Ano pravdaze.. ved on cele roky patril do reprezentacie .. nechapem pocinanie reprezentacneho trenera a neviem.. dal tam radsej hraca rocnik 95 .. ako som hrac a ja si myslim ze fakt namiesto tej 95 by tam mal byt Athanazov... Huhved ta 95 nieje az neako skvely hrac a nema nato kila ani vysku .. v Portugalsku donho fuknu a bude nazemi .. mozno v 95 rocniku je jednoznacne najlepsi ale u U16 v repre? akoze Slovensko nema ineho rozohravaca ?.. nechapem to  Huh zeby to bolo o peniazoch ? Lips Sealed

Nadhlad
Nováčik
*

YaBB 1G - SP1 je výborné!

Ukáž profil

Správ: 22
« Odpoveď #2 : 03. Jún 2009 - 12:25 »

V.Nemčok LV r.95 pozri štatistiky s kadetskej a juniorskej ligy práve skončenej sezony.

Nine
Junior
**

SNV

Ukáž profil

« Odpoveď #3 : 03. Jún 2009 - 13:45 »

on 03. Jún 2009 - 12:25, Nadhlad wrote:
V.Nemčok LV r.95 pozri štatistiky s kadetskej a juniorskej ligy práve skončenej sezony.

a pozri si statistiky Athanazova Smiley ved to je jasne ze lepsi je Athanazov

tato
hosť

Email

« Odpoveď #4 : 03. Jún 2009 - 14:36 »
Citácia k odpovedi Citácia k odpovedi Uprav Uprav Vymaž Vymaž

on 03. Jún 2009 - 13:45, Nine wrote:

a pozri si statistiky Athanazova Smiley ved to je jasne ze lepsi je Athanazov

A prečo nemôžu ísť obaja?

Nine
Junior
**

SNV

Ukáž profil

« Odpoveď #5 : 03. Jún 2009 - 15:13 »

on 03. Jún 2009 - 14:36, tato wrote:

A prečo nemôžu ísť obaja?

nieje asi miesto .. Cheesy

tato
hosť

Email

« Odpoveď #6 : 03. Jún 2009 - 19:15 »
Citácia k odpovedi Citácia k odpovedi Uprav Uprav Vymaž Vymaž

on 03. Jún 2009 - 15:13, Nine wrote:

nieje asi miesto .. Cheesy

Do ME je este daleko, netreba zvesit plecia uz teraz. Pridu pripravne zapasy a trener mozno zisti, ze ho potrebuje. A ked nie, aj nabuduci rok su ME.

IP: Aktívne « Posledná zmena: 03. Jún 2009 - 19:17 od tato8 »

Kiddo
Senior

when you are born to play

Ukáž profil

Správ: 344
« Odpoveď #7 : 04. Jún 2009 - 15:10 »

on 02. Jún 2009 - 10:06, bo wrote:

Jednoznačne tam  Lukáš Athanazov patrí. Svojimi výkonmi v kad.lige a hlavne vo F4, kde bol hlavným jazýčkom na váhach v prospech KE oproti finálovým súperom, si obhájil pozíciu v kategórii U16. Nie sme na tom tak dobre, aby sme sa mohli zahrávať s motiváciou talentovaných hráčov.

Nine
Junior
**

SNV

Ukáž profil

« Odpoveď #8 : 04. Jún 2009 - 21:24 »

on 04. Jún 2009 - 15:10, Kiddo wrote:

Jednoznačne tam  Lukáš Athanazov patrí. Svojimi výkonmi v kad.lige a hlavne vo F4, kde bol hlavným jazýčkom na váhach v prospech KE oproti finálovým súperom, si obhájil pozíciu v kategórii U16. Nie sme na tom tak dobre, aby sme sa mohli zahrávať s motiváciou talentovaných hráčov.

totalne suhlasim ... ale bol pozerat reprezentacny trener na majstrovstvach SR kadetov? Ja som ho nevidel

PIT
Veterán

ŠKP Banská Bystrica

Ukáž profil WWW

Správ: 1673
« Odpoveď #9 : 04. Jún 2009 - 22:13 »

on 04. Jún 2009 - 21:24, Nine wrote:

totalne suhlasim ... ale bol pozerat reprezentacny trener na majstrovstvach SR kadetov? Ja som ho nevidel

Určite aspoň jeden deň tam bol, lebo som ho videl. Druhá vec je, že videozáznamy všetkých zápasov má pravdepodobne k dispozícii, keďže boli nahrávané.

Nine
Junior
**

SNV

Ukáž profil

« Odpoveď #10 : 06. Jún 2009 - 18:43 »

on 04. Jún 2009 - 22:13, PIT wrote:

Určite aspoň jeden deň tam bol, lebo som ho videl. Druhá vec je, že videozáznamy všetkých zápasov má pravdepodobne k dispozícii, keďže boli nahrávané.

no tak ptm nechapem to ze prave Athanazov ktory bol jeden z najlepsich nieje v repre

omar
Veterán

nie je dôležité vyhrať, ale dobre si zahrať.

Ukáž profil

Správ: 839
« Odpoveď #11 : 06. Jún 2009 - 22:28 »

on 06. Jún 2009 - 18:43, Nine wrote:

no tak ptm nechapem to ze prave Athanazov ktory bol jeden z najlepsich nieje v repre

Najlepšie by to vedel vysvetliť tréner ale skúsim aj ja možno sa priblížim pravde.
Každý tréner má za úlohu postaviť fungujúci kolektív. Musí preto prihliadať na schopnosť hráčov naplniť filozofiu ktorú do družstva prináša on sám. Potrebuje hráčov ktorí budú vedieť zosúladiť svoje individuálne schopnosti so schopnosťami svojich spoluhráčov. Ťažko povedať prečo sa ten ktorý hráč hodí alebo nehodí zámerom trénera.

Ole
Plnohodnotný člen

I tak še da, i tak še da.

Ukáž profil

Správ: 218
« Odpoveď #12 : 07. Jún 2009 - 08:41 »

on 06. Jún 2009 - 22:28, omar wrote:

Najlepšie by to vedel vysvetliť tréner ale skúsim aj ja možno sa priblížim pravde.
Každý tréner má za úlohu postaviť fungujúci kolektív. Musí preto prihliadať na schopnosť hráčov naplniť filozofiu ktorú do družstva prináša on sám. Potrebuje hráčov ktorí budú vedieť zosúladiť svoje individuálne schopnosti so schopnosťami svojich spoluhráčov. Ťažko povedať prečo sa ten ktorý hráč hodí alebo nehodí zámerom trénera.

S tým čo píšeš možno súhlasiť ale je univerzálna pravda. Čo je to za filozofiu, ktorú tam donesie tréner ? Je snáď pointa v tom, že nevypadneme ani keby sme chceli tak nech si to skúsia aj "mladé ročníky"? Neviem. Ale rozhodne väčším prínosom pre tieto majstrovstvá by bola účasť Atanasova. Je zle ked dá tréner na svoje dojmy nie výsledky a ešte horšie ak má svojích obľúbencov. Osobne si myslím, že z "východu" je tam málo hráčov. Resume "Atanasov do repre"

omar
Veterán

nie je dôležité vyhrať, ale dobre si zahrať.

Ukáž profil

Správ: 839
« Odpoveď #13 : 07. Jún 2009 - 10:22 »

on 07. Jún 2009 - 08:41, Ole wrote:

S tým čo píšeš možno súhlasiť ale je univerzálna pravda. Čo je to za filozofiu, ktorú tam donesie tréner ? Je snáď pointa v tom, že nevypadneme ani keby sme chceli tak nech si to skúsia aj "mladé ročníky"? Neviem. Ale rozhodne väčším prínosom pre tieto majstrovstvá by bola účasť Atanasova. Je zle ked dá tréner na svoje dojmy nie výsledky a ešte horšie ak má svojích obľúbencov. Osobne si myslím, že z "východu" je tam málo hráčov. Resume "Atanasov do repre"

No dobre, napíšem to po lopate. Dôležitá je aj ochota hráča počúvať pokyny trénera. (Nič konkrétne tým nemyslím)

kamaride
Junior
**

Ukáž profil

Správ: 51
« Odpoveď #14 : 07. Jún 2009 - 11:10 »

on 07. Jún 2009 - 10:22, omar wrote:

No dobre, napíšem to po lopate. Dôležitá je aj ochota hráča počúvať pokyny trénera. (Nič konkrétne tým nemyslím)

... a čo tak ochota trénera prispôsobiť hru tomu čo má a nevnucovať družstvu hru, ktorú mu nedokážu zahrať? Navyše sa to snažia tréneri za tri dni pred turnajom.
Potom sa stáva to, že reprík prehrá v prípravných zápasoch s našim klubovým družstvom.

Stránky: 1 2 3  4 Odpoveď Odpoveď Informácia o odpovedi Informácia o odpovedi Pošli správu Pošli správu Tlač Tlač

« Predošlá téma | Nasledujúca téma »