« Odpoveď #4 : 28. Dec 2012 - 23:21 »

Slovensko - Maďarsko  74 : 80 ( 17:17, 20:19, 13:23, 24:21)
trojky 11 - 3, fauly 27 - 23, TH: 21/15, 36/25

Body za Slovensko: Košala 26, Boócz 12, Janiga 11, Pigliafreddo 9, Sarna 8, Pasovský a Kuzmiak po 3, Vodila 2

V druhom zápase na turnaji Olympijských nádejí U16 v Opave sme odohrali vyrovnaný a dramatický zápas s Maďarskom. Naša hra vyzerala oveľa lepšie ako v prvom zápase s Poľskom.
Zlepšili sme najmä prechod do útoku, percentuálnu úspešnosť streľby a znížili počet stratených lôpt. Do zápasu sme zapojili všetkých zdravých hráčov, po žalúdočných problémoch odohral 10 minút aj Patrik Sarna. Naším najväčším problémom bol  doskok. Hrali sme bez klasického pivota, keďže zranenie Kureka neumožnilo jeho zapojenie do zápasu. Súper dosiahol veľké množstvo bodov po druhej šanci. Zárovej sme sa opäť nevysporiadali s rýchlym protiútokom súpera a často sme prehrávali aj obranné mikrosúboje 1:1.
 Napriek všetkým nedostatkom sme prehrali iba o 6 bodov, keď sme trojkou 20 sekúnd koncom znížili rozdiel v skóre iba na 3 body. Avšak po našom faule súper premenil oba trestné hody. Veľkým pozitívom je to, že sme dokázali vyhrať 2 štvrtiny, jedna skončila 17:17 a o konečnom víťazstve Maďarska rozhodla  najmä 3 štvrtina, ktorú sme ako jedinú  prehrali, avsak o 10 bodov.
 Naše výkony majú stúpajúcu tendenciu a veríme, že zajtra odohráme kvalitný zápas proti domácemu Česku.

a ešte link na našu otváraciu akciu zápasu, zatiaľ len mobilová verzia:

Marek Bulík

IP: Aktívne « Posledná zmena: 28. Dec 2012 - 23:22 od U16-97 »

njs
Nováčik
*

Ukáž profil

Správ: 29
« Odpoveď #5 : 29. Dec 2012 - 06:55 »

Škoda tých zdravotných problémov, mohli sme získať prvý skalp. V každom prípade je zrejmé, že tento ročník má dobre našliapnuté. Len tak ďalej!

« Odpoveď #6 : 29. Dec 2012 - 16:50 »

Nevadí, v tejto fáze prípravy nie sú dôležité výsledky. Dôležitá je cesta. Treba využiť všetky asociačné termíny na prípravu tímu, prípadne aj niečo navyše.

IP: Aktívne

Nič nie je nemožné, ale ani samozrejmé....
U16-97
Nováčik
*

Ukáž profil

Správ: 4
« Odpoveď #7 : 29. Dec 2012 - 21:38 »

výsledok a krátky komentár z posledného zápasu na turnaji Olympijských nádejí U16 mužov

Slovensko - Česko  64 :91  ( 16:27, 15:20, 16:19, 17:25)
body: Košala 17, Pigliafreddo 12 ( 11 doskokov), Števko 8, Kuzmiak 7, Sarna 6, Boócz, Pasovský, Vodila po 4, Doležaj 2

trojky 1 - 6, fauly 19 - 23, TH 17/25, 9/19