Vitaj, hosť. prosím Prihlás sa alebo Registruj sa. 19. Feb 2020 - 13:52
Hlavná stránka Hlavná stránka Pomoc Pomoc Hľadať Hľadať Členovia Členovia Prihlás sa Prihlás sa Registruj sa Registruj sa

Basketland Forum
   Reprezentácie
   U18 - juniori

ME"B" U 18 - Izrael
« Predošlá téma | Nasledujúca téma »
Stránky: 1 ... 11 12 13 14  Odpoveď Odpoveď Informácia o odpovedi Informácia o odpovedi Pošli správu Pošli správu Tlač Tlač
   Autor  Téma: ME"B" U 18 - Izrael  (Čítané 27487 krát)
mexo
hosť

Email

Re: ME"B" U 18 - Izrael
« Odpoveď #180 : 08. Aug 2010 - 22:33 »
Citácia k odpovedi Citácia k odpovedi Uprav Uprav Vymaž Vymaž

Pozdravujem,
tak ako každý pôrod,aj toto nejde jednoducho.Ale sme tu na to,aby sme veci riešili!Dnes sme v stave,keď vytvárame jednotný klub,na univerzitných základoch,v ktorom by mala svoje pevné miesto aj mládežnícka základňa s kompletnou pyramídou.Istotne to nebude zo dňa na deň.Na to potrebujeme len vytrvalosť ,chuť a elán,a to sme vždy mali!

IP: Aktívne

matej999
Plnohodnotný člen

YaBB 1G - SP1 je výborné!

Ukáž profil

Správ: 247
« Odpoveď #181 : 09. Aug 2010 - 17:08 »
Citácia k odpovedi Citácia k odpovedi Uprav Uprav

Dovodom slabych vysledkov nasich chlapcenskych druzstiev spociva hlavne v slabej treningovej praci v kluboch a slabych narokoch na chlapcov nasich sutaziach. Tazko urobi trener zazraky, ked aj nase najvacsie "hviezdy" hasnu na turnajoch B-divizie ako fakle, lebo sa nevedia presadit v hre 1-1, nevedia strielat pod tlakom a ich kondicia nestaci na vyssiu uroven narocnosti. Toto pochopili aj hokejisti, preto vytvorili projekt reprezentacnej 20-ky, ktora hra extraligu.Mozno by takyto projekt pomohol aj basketu, ale to je u nas nerealne. Pan Urban, pan Pospisil, nic si nerobte z kritiky roznych laikov z rodicovskych radov...Myslim, ze keby Vase druzstva trenoval hoci aj Chuck Daly, lepsie vysledky by nedosiahol...Lepsie vysledky este dlho nebudu a preto treba len trpezlivo a tvrdo na sebe pracovat. Dufam, ze nase juniorske hviezdy v Izraeli pochopili, kolko este musia makat, aby sa aspon priblizili svojim rovesnikom z inych krajin...

koco
Veterán

Ukáž profil

Správ: 3280
« Odpoveď #182 : 09. Aug 2010 - 19:23 »

Po kritike zrazu selanka.  Smiley Cheesy Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin ;
Augustín Marián Húska by to zhrnul v zmysle: "somár, ale náš!!!"
(myslím tým SBA, trénerov, hráčov, rodičov a fanúškov)

Len dúfam, že moji vnuci už budú v inej pozícii ako na tomto obrázku.

http://www.fibaeurope.com/files/%7B256F3BD1-C0EC-41B3-AE99-17F35D3E99B2% 7Dflexible.jpg

IP: Aktívne « Posledná zmena: 09. Aug 2010 - 19:51 od koco »

Nič nie je nemožné, ale ani samozrejmé....
Vlastny_nazor
Nováčik
*

Ukáž profil

Správ: 7
« Odpoveď #183 : 09. Aug 2010 - 20:26 »

on 08. Aug 2010 - 22:33, mexo wrote:
Pozdravujem,
tak ako každý pôrod,aj toto nejde jednoducho.Ale sme tu na to,aby sme veci riešili!Dnes sme v stave,keď vytvárame jednotný klub,na univerzitných základoch,v ktorom by mala svoje pevné miesto aj mládežnícka základňa s kompletnou pyramídou.Istotne to nebude zo dňa na deň.Na to potrebujeme len vytrvalosť ,chuť a elán,a to sme vždy mali!

Pytal som aj preto, lebo som pocul, ze ste uz prestali v akademii pracovat, co sa mi nechcelo verit. Ano presne tak. Chce to hlavne tu vytrvalost chut a elan

line
Nováčik
*

Ukáž profil

Správ: 9
« Odpoveď #184 : 10. Aug 2010 - 10:17 »

Myslím, že naše "juniorské hviezdy" by radi makali a zlepšovali sa, ale pod odborným vedením, pri kvalifikovaných tréneroch, ktorí majú snahu zlepšovať svoje trénerske schopnosti. Hviezdy by si zaslúžili tiež väčšiu pozornosť od SBA...
Jeden tréning denne počas sezóny, žiadna možnosť ranného tréningu, streleckého tréningu, žiadna regenarácia. Aj to sa ukázalo na ME.

line
matej999
Plnohodnotný člen

Ukáž profil

« Odpoveď #185 : 10. Aug 2010 - 11:49 »

No chlapci, ruku na srdce...Kolki z vas trenuju aj individualne mimo svojich treningov, vo svojom volne? Neverim, ze druzstva ako Skotsko alebo Luxembursko maju nejake extra podmienky pre svoj rozvoj. Casto je to hlavne o vnutornom chceni a motivacii a ta mi u nasich mnohych chlapcov absentuje. Chyba mi taka balkanska natura, ktora dokaze casto viac ako umenie...Vidiet to na timoch ako Chorvatsko, Cierna Hora, Slovinsko...Stale sa hovori, ze nemame z coho vyberat, lebo sme mala krajina.To je pravda, vela deti berie futbal a hokej, ale vo futbale sme sa presadili len v poslednych rokoch, v hokeji budeme cochvila hravat len o zachranu v A-cku. Chorvatov je skoro tolko ako nas a roky su min.europskou spickou v baskete, futbale,vodnom pole. Nehovoriac o Ciernej Hore, ved tam zije len okolo 600 000 ludi a dokazu sa presadit aj v baskete a vodnom pole...Takze, pokial mame hracov akych mame a su to skutocne ti najlepsi, tak sa snazme dostat z nich to najlepsie, ale v prvom rade musi byt zaujem, vola a chcenie zo strany chlapcov, inak sa trener moze aj rozkrajat...

dead ball
Junior
**

zmena k lepšiemu

Ukáž profil

Správ: 52
« Odpoveď #186 : 10. Aug 2010 - 14:27 »

on 10. Aug 2010 - 11:49, matej999 wrote:
No chlapci, ruku na srdce...Kolki z vas trenuju aj individualne mimo svojich treningov, vo svojom volne?

JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA
 Shocked

matej999
Plnohodnotný člen

Ukáž profil

« Odpoveď #187 : 10. Aug 2010 - 15:58 »

Tak to sa tesim s tebou...Este k tej myslienke vytvorenia jedneho mladeznickeho druzstva, ktore by pozostavalo z nasich najlepsich chlapcov 18-20 rocnych, ktori by sa spolu pripravovali cely rok a boli by zaradeni do extraligy alebo aspon do 1.ligy. Fakt by sa toto nemohlo na Slovensku skusit? Ja viem, ze by to narusilo jednak mladeznicke sutaze, ale myslim, ze by stalo za uvahu aspon 1-2 sezony obetovat uzke klubove zaujmy, ktore aj tak nikam nevedu a spojit sa pre uspech narodneho druzstva a vykonostny rast chlapcov...Ja si myslim, ze u hokejistov sa to vyplatilo a dostavili sa aj vysledky...Viem, ze podobny projekt s CON-kami zlyhal, ale mozno by to stalo za uvahu...

MrOKTeam
Nováčik
*

Ukáž profil

Správ: 3
« Odpoveď #188 : 10. Aug 2010 - 16:11 »

Za uvahu na Basketlande to stoji. Ale to zrejme nestaci

koco
Veterán

Ukáž profil

Správ: 3280
« Odpoveď #189 : 11. Aug 2010 - 14:27 »

http://probasket.cz/8571-nas-basket-z-pohledu-desetilete-trenerske-zkuse nosti-petra-cagase.html

Mne to niečo pripomína.

IP: Aktívne « Posledná zmena: 11. Aug 2010 - 14:30 od koco »

Nič nie je nemožné, ale ani samozrejmé....
pressb
Junior
**

Ukáž profil

Správ: 96
« Odpoveď #190 : 11. Aug 2010 - 16:36 »

Smiley
pekny clanok

Vlastny_nazor
Nováčik
*

Ukáž profil

« Odpoveď #191 : 11. Aug 2010 - 18:15 »

on 09. Aug 2010 - 20:26, Vlastny_nazor wrote:

Pytal som aj preto, lebo som pocul, ze ste uz prestali v akademii pracovat, co sa mi nechcelo verit. Ano presne tak. Chce to hlavne tu vytrvalost chut a elan

Pan Urban neveim ako si mam vysvetlit vase mlcanie. Neodpovedate na moju otazku preto lebo je to blbost, alebo preto lebo je to pravda?

mexo
hosť

Email

« Odpoveď #192 : 11. Aug 2010 - 19:30 »

Pozdravujem,
nie,nemlčím,len som si myslel,že moja odpoveď je vysvetlujúca : v tomto čase pripravujeme jednotný univerzitný klub,v ktorom budú pod jednou strechou extraligoví muži a ženy,a kde sa vybuduje kompletná pyramída mládežníckych družstiev chlapcov a dievčat,čím akadémia ako samostaný subjekt prestáva byť aktuálna,a jej zložky prejdú pod vyššie menovaný klub.
A v tomto klube samozrejme aktívne pracujem.

Vlastny_nazor
Nováčik
*

Ukáž profil

« Odpoveď #193 : 11. Aug 2010 - 20:08 »

on 11. Aug 2010 - 19:30, mexo wrote:
Pozdravujem,
nie,nemlčím,len som si myslel,že moja odpoveď je vysvetlujúca : v tomto čase pripravujeme jednotný univerzitný klub,v ktorom budú pod jednou strechou extraligoví muži a ženy,a kde sa vybuduje kompletná pyramída mládežníckych družstiev chlapcov a dievčat,čím akadémia ako samostaný subjekt prestáva byť aktuálna,a jej zložky prejdú pod vyššie menovaný klub.
A v tomto klube samozrejme aktívne pracujem.

Zaujimave. To sa mi zda dost odvazne. Nie je to na Slovenske pomery prilis odvazne? Nie je lepsoe robit nieco v mensom rozmere, a poriadne? Je vobec neaky klub ktory je vybudovany s takouto strukturov?

mexo
hosť

Email

« Odpoveď #194 : 11. Aug 2010 - 20:20 »

Je to prianie hlavných sponzorov,robiť jednotne pre basketbal v Nitre.A stotožňujem sa s ich filozofiou,keď chceme niečo urobiť,presondujeme si pozadie,a keď sa rozhodneme do toho pustiť,už sa koncentrujeme len na to, ako to dokončiť,a nie sa rozptyľovať,poprípade vyhovárať,koľko to má rizík!

Stránky: 1 ... 11 12 13 14  Odpoveď Odpoveď Informácia o odpovedi Informácia o odpovedi Pošli správu Pošli správu Tlač Tlač

« Predošlá téma | Nasledujúca téma »