Vitaj, hosť. prosím Prihlás sa alebo Registruj sa. 19. Feb 2020 - 14:05
Hlavná stránka Hlavná stránka Pomoc Pomoc Hľadať Hľadať Členovia Členovia Prihlás sa Prihlás sa Registruj sa Registruj sa

Basketland Forum
   Reprezentácie
   U18 - juniori

ME"B" U 18 - Izrael
« Predošlá téma | Nasledujúca téma »
Stránky: 1 ... 12 13 14  Odpoveď Odpoveď Informácia o odpovedi Informácia o odpovedi Pošli správu Pošli správu Tlač Tlač
   Autor  Téma: ME"B" U 18 - Izrael  (Čítané 27488 krát)
Vlastny_nazor
Nováčik
*

YaBB 1G - SP1 je výborné!

Ukáž profil

Správ: 7
Re: ME"B" U 18 - Izrael
« Odpoveď #195 : 11. Aug 2010 - 22:15 »
Citácia k odpovedi Citácia k odpovedi Uprav Uprav

on 11. Aug 2010 - 20:20, mexo wrote:
Je to prianie hlavných sponzorov,robiť jednotne pre basketbal v Nitre.A stotožňujem sa s ich filozofiou,keď chceme niečo urobiť,presondujeme si pozadie,a keď sa rozhodneme do toho pustiť,už sa koncentrujeme len na to, ako to dokončiť,a nie sa rozptyľovať,poprípade vyhovárať,koľko to má rizík!

To je prirodzene. Netreba sa bat tvrdej prace a bez nej zaidne vysledky nebudu. Ja Vam ani nechcem oponovat len ma to zaujalo a sa pytam ci to nie je na male Slovensko moc idealisticky projekt v tomto obdobi a situacii s basketbalom. Ci to z hladiska financneho, materialneho aj personalnho nebude na ukor kvality. Aj ten Sizifos pracoval usilovne a pilne a ten balvan sa mu vzdy zkotulal

IP: Aktívne

mexo
hosť

Email

« Odpoveď #196 : 11. Aug 2010 - 22:29 »
Citácia k odpovedi Citácia k odpovedi Uprav Uprav Vymaž Vymaž

Ono to je jednoduchšie ako sa na prvý pohľad zdá!
A fakt sa nechceme zaoberať polemikami.Máme cieľ  a ideme si za ním!

Vlastny_nazor
Nováčik
*

Ukáž profil

Správ: 7
« Odpoveď #197 : 11. Aug 2010 - 22:49 »

on 11. Aug 2010 - 22:29, mexo wrote:
Ono to je jednoduchšie ako sa na prvý pohľad zdá!
A fakt sa nechceme zaoberať polemikami.Máme cieľ  a ideme si za ním!

Dobre. Drzim palce. A aspom teda poznate neaky klub s kompletne fungujucimi zenskymi aj muzskymi zlozkami? Ja si ozaj nespominam. Napadlo ma USK, ale asi ani to nie je ono

Ole
Plnohodnotný člen

I tak še da, i tak še da.

Ukáž profil

Správ: 218
« Odpoveď #198 : 15. Aug 2010 - 20:35 »

on 11. Aug 2010 - 20:20, mexo wrote:
Je to prianie hlavných sponzorov,robiť jednotne pre basketbal v Nitre.

No to je  asi kľučový moment. Basket je univerzitným športom, ergo ma najväčšie šance tak kde je dosť univerzít a vŠ. To je o tom, že aj basketbalista raz skončí a vysoká škola je viac ako maturita. Nitra má dve VŠ resp. univerzity. Aj najväčší vojvodcovia dostali na "frak" bez veľkého vojska. Ale aj tak Vám držím palec.

koco
Veterán

Ukáž profil

Správ: 3280
« Odpoveď #199 : 02. Sep 2010 - 17:27 »

http://www.ebasket.sk/clanok7626.htm

Nič nie je nemožné, ale ani samozrejmé....
basketbb
Nováčik
*

Ukáž profil

Správ: 4
« Odpoveď #200 : 07. Sep 2010 - 14:00 »

on 07. Aug 2010 - 14:30, mexo wrote:
Milý môj Edison,
takže nielen že Pospíšil nezvládol závery zápasov, Urban totálne prepadol s osemnástkou, ktorá mala na postup,Torda neviem čo a ešte neviem čo a slovenskí tréneri sú horší ako hráči...
Každý má nárok na svoj názor ale Tvoje jednostranné podávanie si zaslúži odpovede.Predpokladám,že nevieš o čom hovoríš,preto nech ti odpustené.
Problémom slovenského basketbalu je neustále hľadanie vinníkov za neustále neúspechy reprezentácií, a neustále kecanie okolo toho ako dobre to robia všetci navôkol.Jedni z tých radov nadávajú na druhých a naopak.Všetci nadávajú na SBA, tréneri sa vyhovárajú na hráčov, hráči na trénerov,rodičia na všetkých a nedocenení tak isto.
Ale stále nič odborného,konkrétneho, a hlavne chlapského ako na to ,a z toho kde sme.Lenže potom by nebol čas na hlúpe príspevky a muselo by sa v prvom rade všetko  a všetci venovať koncepčnej a dlhodobej práci.Keďže k tomuto za 20 rokov nikto nepristúpil,sme tam,kde sme dnes.Vôbec tu nie je priestor na rozoberanie celej problematiky slovenského basketbalu,len na odpoveď jednému vševedkovi.Jediné,čo sa zdá pravdivé na Tvojom príspevku je to,že hráči vedia aplikovať to, čo ich tréneri naučili v ich dlhodobom vývoji.

Pan Urban,
Precital som si diskusiu  okolo reprezentacie U-18 a musim vam  pogratulovat k vyspelosti vasej demagogie. Vasa arogantna retorika sa velmi priblizuje  k tej  byvaleho premiera Fica.
Dal som si trosku namahy, aby som si preveril veci, ktore sa tu spominaju. Suhlasim, ze SK nema kvalitnu mladez, aj to ze zaostavame za  mnohymi krajinami, ale to ako ste vy komunikovali so SVOJIMI hracmi vo VASOM reprezentacnom time (k-k-t, skonci s basketbalom, ….) nema obdobu a ste zodpovedny VY JEDINY za ten vysledok v Izraeli. Podla odbornikov mala ta reprezentacia skoncit vysoko a nie len ako najlepsi z najhorsich. Problem ste boli VY  a nikto iny, uz sa konecne pod to podpiste.
Hracov z tohto vyberu ste riadne znechutili, zobrali ste im aj to malo sebavedomia co si priniesli z klubu.Nic ste im nedali co by im pomohlo na caste stat sa lepsimi basketbalistami, sportovcami, ludmi,… Polovica z nich vas nemoze ani citi, nenavidia vas. Trenera hraci nemaju mat radi, nesmu ho nenavidiet,ale musia si ho vazit ako odbornika a osobu.
Ty chlapci si vas nevazia ani ako cloveka a ani ako odbornika.
To nieje pekna vizitka profesionalneho trenera.Ved tam ste mali potencionalnych prvoligovych hracov, s ktorymi sa mozno stretnete ako professional hrac-trener. Ako to moze fungovat?

Stránky: 1 ... 12 13 14  Odpoveď Odpoveď Informácia o odpovedi Informácia o odpovedi Pošli správu Pošli správu Tlač Tlač

« Predošlá téma | Nasledujúca téma »