Vitaj, hosť. prosím Prihlás sa alebo Registruj sa. 18. Nov 2019 - 03:24
Hlavná stránka Hlavná stránka Pomoc Pomoc Hľadať Hľadať Členovia Členovia Prihlás sa Prihlás sa Registruj sa Registruj sa

Basketland Forum
   Podkošový svet
   Tréneri

Trenerska licencia
« Predošlá téma | Nasledujúca téma »
Stránky: 1  Odpoveď Odpoveď Informácia o odpovedi Informácia o odpovedi Pošli správu Pošli správu Tlač Tlač
   Autor  Téma: Trenerska licencia  (Čítané 900 krát)
spinner
Plnohodnotný člen

Time is money

divák laik

Ukáž profil

Správ: 228
Trenerska licencia
« : 11. Feb 2007 - 19:18 »
Citácia k odpovedi Citácia k odpovedi Uprav Uprav

zaujimalo by ma, kedy sa ohradia extraligovi treneri proti tomu, ze niektori platia rocne licencie a niektori nemusia a aj tak vedu extraligove druzstva, som zvedavy, kedy zasiahne vedenie sutazi

IP: Aktívne

sm@licka
Nováčik
*

Ukáž profil

Správ: 19
Re: Trenerska licencia
« Odpoveď #1 : 11. Feb 2007 - 19:56 »

on 11. Feb 2007 - 19:18, spinner wrote:
zaujimalo by ma, kedy sa ohradia extraligovi treneri proti tomu, ze niektori platia rocne licencie a niektori nemusia a aj tak vedu extraligove druzstva, som zvedavy, kedy zasiahne vedenie sutazi

vedenie sutazi uz zasiahlo ...ved aj na zapase v rk zapis musel podpisat asistent a nie trener bo este nema licenciu a ako si vlasten na takuto vec prisiel ze sa to neriesiHuh?

spinner
Plnohodnotný člen

Time is money

divák laik

Ukáž profil

Správ: 228
« Odpoveď #2 : 11. Feb 2007 - 22:29 »

on 11. Feb 2007 - 19:56, sm@licka wrote:

vedenie sutazi uz zasiahlo ...ved aj na zapase v rk zapis musel podpisat asistent a nie trener bo este nema licenciu a ako si vlasten na takuto vec prisiel ze sa to neriesiHuh?

tu nejde o to, kto podpise zapis, ale o to, ze zapas vedie kludne trener ktory nema platnu licenciu, resp. nema ziadnu licenciu SBA a ani nie je na licencii druzstva, tak to asi nie je koser,  
to ze sa to neriesi som videl na vlastne oci, ked bol prenos zo zapasu KE - RK a madarsky trener cely zapas dirigoval postojacky, hm HuhHuh?

BasketFighterLV
Veterán

I love basketball

BK Astrum Levice

Ukáž profil WWW

Správ: 1081
« Odpoveď #3 : 15. Dec 2009 - 17:51 »

licencia je jedna vec, ale spravny trener musi mat v sebe charizmu aby vedel strhnut a vyburcovat hracov ked to potrebuju Wink

Stránky: 1  Odpoveď Odpoveď Informácia o odpovedi Informácia o odpovedi Pošli správu Pošli správu Tlač Tlač

« Predošlá téma | Nasledujúca téma »